Żagle – ogromna pasja Jeremiego
Jeremi Szczukowski – tegoroczny absolwent Szkoły Podstawowej w Chrzykowach, od wielu lat realizuje swoją żeglarską pasję. Sięgnął już po niejedno trofeum, wśród których znalazły się: 1. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w 2020r., trzykrotne powołanie do kadry narodowej w żeglarstwie w latach 2019-2021, 1. miejsce w Mistrzostwach Polski w sprintach - klasa Optimist; 2 miejsce w klasyfikacji narodowej i 9. miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Europy w Crozon-Morgat we Francji - klasa Optimist w 2019r. oraz wiele, wiele innych.

Reklama | Czytaj dalej »
Pomimo wielu zajęć sportowych, Jeremi umiejętnie łączy naukę z treningami i zawodami, nie zaniedbując szkolnych obowiązków i również na tym polu osiągając wysokie wyniki.
Żeglarskie sukcesy nie przychodzą same... Wiemy, że to wielogodzinne treningi, zmaganie się z własnymi słabościami, pokonywanie trudności, niesamowita siła charakteru i wytrwałość. Wspaniale, że ciężka praca owocuje takimi sukcesami. Gratulujemy Jeremi! Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w regionie, całym kraju i daleko poza granicami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy.

Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!