'Zadyma' na chojnickim stadionie? Nie. To tylko ćwiczenia policji
Policjanci przeprowadzili ćwiczenia pod kryptonimem ,,ZADYMA”. Przygotowanych zostało kilka wariantów możliwych zagrożeń podczas zakłócenia porządku publicznego w trakcie trwania meczu. Ćwiczenia zostały przeprowadzone przed meczem, który odbył się w miniony piątek pomiędzy drużynami Chojniczanka Chojnice, a Wisłą Kraków.

Na terenie stadionu Chojniczanka 1930, policjanci wspólnie ze strażakami przeprowadzili ćwiczenia dowódczo- sztabowe, które zorientowane były przede wszystkim na przywracanie zakłóconego porządku publicznego w trakcie imprezy masowej jakim jest mecz piłki nożnej przez pododdziały Policji. Doskonalenie umiejętności policjantów zostało przeprowadzone na dzień przed meczem pomiędzy drużynami Chojnice Chojniczanka , a Wisłą Kraków, który odbył się w miniony piątek.
Reklama | Czytaj dalej »
W zabezpieczeniu tego wydarzenia sportowego wzięli udział policjanci z Chojnic oraz Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku, którzy profesjonalnie zabezpieczyli mecz odbywający się na stadionie „Chojniczanki”. Nad bezpieczeństwem kibiców i mieszkańców Chojnic czuwało blisko 250 funkcjonariuszy. Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo nie tylko na terenie przyległym do stadionu, ale byli obecni na terenie całego miasta. Policjanci ruchu drogowego, zabezpieczali trasy dojazdowe oraz kierowali ruchem na skrzyżowaniach. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie wrócił do domu.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!