Ślubowanie klas pierwszych w SP7
11. października o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość poprowadzili ich starsi koledzy z czwartej klasy.
Umiejętności w recytowaniu i śpiewaniu swoich pociech dumnie obserwowali rodzice. Dyrektor szkoły Aleksandra Mroczkowska w swoim przemówieniu położyła nacisk na rolę rodzica w wychowaniu dziecka oraz zapytała pierwszaków o dotychczasowe wrażenia z pierwszego miesiąca w szkolnej ławie. Uczniowie klas pierwszych, w myśl treści przysięgi, ślubowali być pilnym i wzorowym, pomagać słabszym i należycie wypełniać obowiązki uczniowskie. Aktu ślubowania dopełniło pasowanie „magiczną" kredką.
Reklama | Czytaj dalej »
Od tego momentu, pierwszoklasiści stali się prawowitymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach. Świętowanie tego dnia nie miało końca, a mamy nadzieję, że uczniowie będą pamiętać ten wyjątkowy dzień w ich życiu przez długie lata.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)



USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!