Trzeci test - mecz przed #nowaTURa
W planie przygotowań do nowego sezonu doszło do zmiany trzeciego sparingpartnera. W środę 5 lipca piłkarze Chojniczanki zmierzą się z drugoligową Olimpią Grudziądz, a nie jak wcześniej planowano trzecioligową Cartusią Kartuzy. Spotkanie odbędzie się na głównej płycie Stadionu Olimpii Grudziądz, a początek zaplanowano na godzinę 12:00.

Trzeci tydzień mikrocyklu przygotowań Chojniczanki to m.in. dwa mecze sparingowe z ligowymi rywalami. W środę przeciwnikiem będzie Olimpia Grudziądz, a w sobotę Kotwica Kołobrzeg. Środowy sparingpartner to beniaminek rozgrywek 2 Ligi. Olimpia wygrała rywalizację w drugiej grupie 3 Ligi i po dwóch latach nieobecności wraca na boiska trzeciego poziomu rozgrywkowego.
Reklama | Czytaj dalej »
Zespół Olimpii przed sezonem przejął Dominik Czajka, który na stanowisku trenera zastąpił Bogusława Baniaka. W kadrze grudziądzan jest m.in. Sebastian Olszewski, który reprezentował Chlubę Grodu Tura w sezonie 2021/22. Jak dotąd Olimpia zagrała dwa mecze sparingowe w których zanotowała dwa zwycięstwa. Środowy rywal Chojniczanki ograł Wigry Suwałki i Olimpię Elbląg.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!