Dominik Banach dołącza do Chojniczanki
Dominik Banach został nowym zawodnikiem Chojniczanki. 20-letni skrzydłowy został wypożyczony do klubu z Radomiaka Radom do końca sezonu 2023/24. W #nowaTURa zagra z numerem 80.

Nowy reprezentant Chluby Grodu Tura urodził się 16 listopada 2002 roku w Poniatowej. Banach jest wychowankiem Dublera Opole Lubelskie. Ostatni sezon jako junior rozegrał w Motorze Lublin. W 2018 roku trafił do Opolanina Opole Lubelskie, gdzie debiutował w seniorskiej piłce i regularnie wpisywał się na listę strzelców w rozgrywkach Klasy Okręgowej oraz IV Ligi.
Niecałe trzy lata później, talent Dominika dostrzegł Radomiak Radom, decydując się na wykupienie zawodnika. Przez ostatnie dwa sezony był wypożyczany z Radomiaka do drugoligowej Wisły Puławy. Przez ten czas zagrał tam w 57 meczach i strzelił 10 goli.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!