Koncert tancerek w galerii Brama Pomorza
24 listopada tancerki Chojnickiego Centrum Kultury zaprezentowały swoje taneczne umiejętności podczas obchodów 10-lecia galerii.

Czterdzieści tancerek zatańczyło program specjalnie przygotowany na tę okazję, na małym parkiecie. Zatańczył zespół Music Dance do 11 lat duża formacja, zespół Music Dance mała formacja 13-17 lat, zespół Arabeska 12-14 lat i bardzo dużo solistek z Zespołu Sigma i Music Dance.
Można było obejrzeć choreografie solowe i zespołowe, nagrodzone na Międzynarodowym Festiwalu w Bułgarii, Mistrzostwach Ekstraklasy Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego, Mistrzostwach Mokotowa Polskiej Federacji Tańca, Ogólnopolskim Festiwalu Tańca we Włocławku oraz wielu innych turniejach i festiwalach.
Reklama | Czytaj dalej »

Doświadczone tancerki turniejowe od 13 do 17 lat zaprezentowały niezwykłą technikę taneczną i akrobatyczną, ponieważ doskonale wykonały na niełatwej podłodze wszystkie elementy baletowe i akrobatyczne, bez podłogi baletowej! Pięknie prezentowały się tancerki najmłodsze w solo od 7 do 11 lat: Magdalena Knopik, Nadia Czupa, Julia Muszyńska, Zuzanna Gakan, Nina Fierek, Zuzanna Kiedrowicz i Matylda Pałubicka. Na koncercie po raz pierwszy zatańczyła Nina Fierek.
Życzymy galerii Brama Pomorza kolejnych udanych 10 lat.

Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!