Kopali w Amsterdamie
W miniony weekend po raz kolejny odbył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski Drużyn Amatorskich w Amsterdamie. W tym roku Klub Sportowy „SOKÓŁ” Lubnia zaprosił do wspólnego reprezentowania naszego kraju kolegów z Klubu „GWIAZDA” Karsin.
Jak zawsze od wielu lat, tak i w tym roku organizowany przez zaprzyjaźnioną z Sokołem drużynę „WILHELMINY” turniej, miał bardzo wysoki poziom sportowy i organizacyjny. Uczestniczyło w nim 20 drużyn z wielu krajów Europy w tym jako jedyna z Polski drużyna połączonych sił FC Lubnia- Karsin. W fazie grupowej zespół rozegrał trzy mecze. Pierwszy z wynikiem 1:0 dla Sokoła z drużyną De Meer 6 z Holandii. Drugi drużyna z Polski zremisowała 1:1 z drużyną FC Germania Ziindorf z Niemiec. Trzeci mecz Sokół wygrał 2:0 z drużyną Wilhelminy. W konsekwencji dało to jemu pierwsze miejsce w grupie i awans do pierwszej ósemki. Niestety ćwierćfinałowy mecz z drużyną FC Jugentus z Belgii zespół z Lubni przegrał w rzutach karnych.
W wyniku dalszej rywalizacji z drużynami Holandii i Włoch Sokół ostatecznie zajął wysokie siódme miejsce w turnieju. Zwycięzcą została drużyna Pullmon Negro z Berlina, z którą po raz kolejny spotka się w sierpniu tego roku - podczas turnieju w Berlinie.
Reklama | Czytaj dalej »
Udział w tym wielkim sportowym wydarzeniu w Amsterdamie tym razem stał się możliwy dzięki środkom własnym zawodników, oraz finansowemu wsparciu z budżetu Gminy Karsin.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!