Sukces uczennicy SP nr 5 w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego
Marta Krause, uczennica klasy ósmej uzyskała tytuł finalisty, który zapewni jej dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły średniej.

Uczennica klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 5 im. J. H. Derdowskiego w Chojnicach osiągnęła wysoki wynik w konkursie przedmiotowym organizowanym przez Gdańskie Kuratorium Oświaty. Marta Krause uzyskała tytuł "finalisty" z języka angielskiego z wynikiem 81%. Zdobyty tytuł daje uczennicy dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły średniej.
Konkursy te są jednymi z najbardziej wymagających konkursów, które sprawdzają zarówno wiedzę, jak i umiejętności znacznie wykraczające ponad program nauczania. - Jest to ogromny sukces i powód do dumy dla naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! - gratuluje opiekunka uczennicy i wicedyrektorka Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach, Natalia Siuda.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!