Uderzył w ciężarówkę, po czym dachował
Chojniccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 235 w miejscowości Turowiec. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32-latek kierując samochodem osobowym marki Mazda, nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Dzisiaj, kilkanaście minut po 05:00 dyżurny dostał informacje, że na drodze wojewódzkiej 235 na wysokości miejscowości Turowiec doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak się okazało 32- letni kierowca mazdy wyprzedzając samochód ciężarowy marki Renault, którym kierował 65-letni mieszkaniec Jastrowia, uderzy w przednią część ciężarówki, po czym stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Kierowcy byli trzeźwi. Na szczęście zdarzenie zakończyło się jedynie na stratach materialnych. Policjanci ukarali 32- latka mandatem.
Reklama | Czytaj dalej »

Przypominamy, manewr wyprzedzania zaliczany jest do najbardziej niebezpiecznych w ruchu drogowym. Lekceważąc przepisy możemy doprowadzić do tragicznego w skutkach zdarzenia. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!