Ferie zimowe w gminie Chojnice
Ferie w województwie pomorskim (a więc i w gminie Chojnice!) wypadają w tym roku od 17 do 28 lutego. Na czas zimowych wakacji pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach przygotowali ofertę zajęć dla dzieci we wszystkich placówkach - gminnych świetlicach, domach kultury oraz bibliotece.

W ofercie poszczególnych placówek znalazły się m.in. animacje ruchowe – gry, zabawy, tańce oraz zajęcia plastyczno – rękodzielnicze, podczas których dzieci będą mogły pod opieką instruktorów przygotowywać przeróżne cudeńka. Są też warsztaty kulinarne, wspólne czytanie bajek, świetlicowe „nocki” i oczywiście „bale w karnawale”! Zdecydowana większość zajęć jest nieodpłatna. Dzieci ponoszą jedynie część kosztów w przypadku wyjazdów - np. do kina lub na kręgielnię albo bardzo drogich materiałów plastycznych.
Reklama | Czytaj dalej »
Szczegółowe plany zajęć znajdują się na podstronach poszczególnych placówek – zachęcamy do zapoznania się z nimi i oczywiście do uczestniczenia w proponowanych zajęciach!
Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach
Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach
Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach
Świetlica Wiejska w Angowicach
Świetlica Wiejska w Chojniczkach
Świetlica Wiejska w Ciechocinie
Świetlica Wiejska w Czartołomiu
Świetlica Wiejska w Doręgowicach
Świetlica Wiejska w Krojantach
Świetlica Wiejska w Kłodawie
Świetlica Wiejska w Nowej Cerkwi
Świetlica Wiejska w Nowym Ostrowitem
Świetlica Wiejska w Nowym Dworze
Świetlica Wiejska w Pawłowie
Świetlica Wiejska w Racławkach
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!