Karol Nawrocki odwiedzi Chojnice 24 kwietnia w ramach kampanii prezydenckiej
Karol Nawrocki, kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odwiedzi Chojnice w środę, 24 kwietnia. Wizyta odbędzie się w ramach ogólnopolskiej trasy kampanijnej.

Choć szczegóły planowanego pobytu w Chojnicach nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo, że tego samego dnia Karol Nawrocki odwiedzi również powiaty bytowski i człuchowski. Jego obecność w regionie wpisuje się w intensywną końcówkę kampanii, a sam kandydat według sondaży jest obecnie jednym z głównych faworytów do wejścia do drugiej tury wyborów prezydenckich.
Do tematu powrócimy, gdy tylko pojawią się oficjalne informacje dotyczące programu wizyty w naszym mieście.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (8)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
8 komentarzy
Podczas rządów pisu przez ostatnie prawie 9 lat pisowscy politycy i ich akolici poprzez osobiste
doświadczenia doszli do przekonania, że rozkradanie społecznego majątku było, jest, i powinno dalej być bezkarne!
Obecnie pisowcy i ich akolici są za swoje przekonania ścigani i prześladowani przez państwowy wymiar sprawiedliwości. Pisowski kandydat na prezydenta chce zgodnie z przekonaniami zapewnić im poczucie bezpieczeństwa od prześladowań i dalsze poczucie ochrony przed wyrokami sądowymi, jakim otaczał ich obecny prezydent!
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!