21 maja – Święto Szkoły SP nr 8 w Chojnicach
Tegoroczne Święto Szkoły było naprawdę wyjątkowe! Rozpoczęliśmy je wzruszającym przedstawieniem o naszym patronie, Janie Pawle II, przygotowanym przez uczniów klas 2, 3 i 4. Wspaniałe występy przypomniały nam o wartościach, które pozostawił nam papież Polak.

Po części artystycznej, korzystając z pięknej pogody, wybraliśmy się na wspólny piknik. Była to świetna okazja do rozmów, zabaw i skosztowania domowych smakołyków.
Kolejną atrakcją była gra terenowa, podczas której wędrowaliśmy po szkole w poszukiwaniu stacji zadaniowych. Każde z zadań związane było z życiem i nauczaniem Jana Pawła II. Na koniec odwiedziliśmy bibliotekę, gdzie czekała na nas wystawa poświęcona naszemu patronowi.
Reklama | Czytaj dalej »
To był dzień pełen radości, który na długo zostanie w naszych sercach!
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!