Mikołajki, które rozgrzały Chojnice. Zdjęcia!
Miejskie Mikołajki, które odbyły się 6 grudnia o godzinie 15:00 na Starym Rynku w Chojnicach, znów wypełniły miasto świątecznym ciepłem i nutką magicznego rozgardiaszu. Rynek mienił się światłami, ludzie krążyli z uśmiechami, a zimowe powietrze pachniało piernikami - czyli dokładnie tak, jak powinno pachnieć w grudniu.

Najpierw wszyscy wspólnie odliczali do rozświetlenia choinki, która – kiedy już zabłysła - wyglądała jakby właśnie wróciła z profesjonalnej sesji zdjęciowej dla katalogu świątecznego. Chwilę wcześniej na rynku pojawił się sam Święty Mikołaj, oczywiście w doskonałej formie, mimo napiętego przedświątecznego grafiku. Towarzyszyły mu Elfy, które rozkręciły gry i zabawy tak skutecznie, że nawet dorośli zapominali na moment o zimowych rękawiczkach i po prostu dobrze się bawili.
Reklama | Czytaj dalej »
Najważniejszym punktem wydarzenia była jednak charytatywna licytacja świątecznych choinek. Każda z nich miała swój charakter, a niektóre wręcz osobowość, co zdecydowanie ułatwiało licytującym zakochanie się od pierwszego wejrzenia. Wszystkie zebrane środki zostały przekazane na wsparcie leczenia immunologicznego Damiana Baszyńskiego w jego walce z nowotworem.
To była piękna okazja, by zrobić coś dobrego i wyjść do domu z choinką, która nie tylko pachniała lasem, ale też dobrym sercem całej społeczności.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (3)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
3 komentarze
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!