Ostatnie miejsce Kolejarza
Drużyna CHKS Kolejarz rozegrała swój 12. mecz w "okręgówce" . Tym razem przeciwnikiem Kolejarza była drużyna Wisły Korzeniewo. Spotkanie rozegrane zostało 7 listopada o godzinie 14.00.
Chojniczanie przystąpili do meczu z dużym osłabieniem. Z powodu kontuzji lub kartek nie zagrali podstawowi zawodnicy tacy jak: Jażdzewski, Fojut, Sikorski, R. Błaszkowski czy Urban. To z kolei odbiło się na losach całego spotkania. Goście po pierwszych 45 minutach nie schodzili do szatni w najlepszych nastrojach, przegrywali bowiem aż 1:5. Kolejarz zaczął grać w piłkę dopiero w drugiej połowie, a efektem tego była strzelona bramka na 2:5. Dzięki wygranej Borowiaka Czersk z Kleszczewem 1:0 Kolejarz spadł na ostatnie miejsce w tabeli. W 13. kolejce, która zostanie rozegrana 11 listopada Kolejarz zagra "u siebie" z zespołem Błękitni Stare Pola.
Reklama | Czytaj dalej »
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12.00.
Skład Kolejarza: Rybacki, K.Błaszkowski, Januszewski, Sagan, Drewek, Laskowski, Chyła, Janta, Rozładowski, Galikowski, Drobiński.
WYNIKI 12. KOLEJKI
Borowiak Czersk - Grom Kleszczewo 1:0
Błękitni Sobowidz - Pogoń Prabuty 1:3
Okland Szprudowo - Ceramik Łubiana 4:1
Czarni Ostrowite - Centrum Pelplin 1:3
Wisła Korzeniewo - Kolejarz Chojnice 5:2
Błękitni Stare Pole - Gryf 2009 II Tczew 4:1
Wda Lipusz - Relax Ryjewo 0:1
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (0)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
Brak komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!