Jubileuszowe XX Biegi Małżeńskie zakończone
29 maja w samo południe na stadionie miejskim Kolejarz, siedem par małżeńskich rywalizowało w jubileuszowych XX Biegach Małżeńskich.
Pogoda dopisała. Do zawodów przystąpiło siedem małżeństw. Zgodnie z regulaminem jako pierwsze na starcie pojawiły się panie, które musiały zmierzyć się z dystansem 800 metrów. Po przebiegnięciu dwóch okrążeń panie ,,podały pałeczkę" panom, którzy do pokonania mieli 1200 metrów. Andrzej Górnowicz krótko przed startem przypomniał uczestnikom, że wszyscy staną na podium. Najszybciej łączny dystans 2000 metrów pokonali Dorota i Marek Woźniak, którym Andrzej Górnowicz i Maria Błoniarz Górna wręczyli puchar oraz rozkładany leżak. Ponieważ wynik nie był tutaj najważniejszą rzeczą, reszta uczestników po zdrowej i sportowej rywalizacji zajęła drugie miejsce. Po biegu wszyscy zawodnicy poczęstowani zostali napojami oraz ciepłą kiełbaską z grilla. Wszystkim serdecznie gratulujemy ukończenia zawodów.
Reklama | Czytaj dalej »
Wyniki końcowe:
1 miejsce: Dorota i Marek Woźniak
2. miejsce: Mirosława i Sławomir Pelowscy, Edyta i Andrzej Michalscy, Edyta i Andrzej Skwierawscy, Sabina i Zenon Walińscy, Małgorzata i Zenon Zaremba, Renata i Franciszek Kąkol
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (6)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
6 komentarzy
niech policja wezmie sie za lapanie kierowcow aut a nie rowerzystow to nie kierowcy
piszcie jasniej zatrzymali PIJANYCH ROWERZYSTOW
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!