I Ty możesz wziąć udział w Jarmarku Kaszubskim!
Twórcy i artyści ludowi, amatorzy i profesjonaliści będą mieli okazję zaprezentować swoje dzieła i twórczość podczas tegorocznego "Jarmarku Kaszubskiego", który odbędzie się 1 sierpnia (niedziela) na Stadionie Miejskim w Brusach.
Jarmark ma na celu pokazanie bogactwa tradycji regionu i ogromnych talentów ludzi, którzy ją kochają. Osoby chcące zaprezentować swoją twórczość podczas Jarmarku, proszone są o zgłaszanie się osobiście w biurze LGD Sandry Brdy przy ul. Wysokiej 3/212 w Chojnicach (Wszechnica Chojnicka) lub telefonicznie: 52 397 79 64.
Udział w Jarmarku jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (31)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
31 komentarzy
"Już wczoraj weszło natomiast w życie rozporządzenie o warunkach, jakim powinny odpowiadać telekomunikacyjne obiekty budowlane i ich usytuowanie. Doprecyzowano w nim definicję telekomunikacyjnego obiektu budowlanego.
Według nowych przepisów są nimi tylko wolno stojące konstrukcje wsporcze anten i urządzeń radiowych, w tym wolno stojące maszty antenowe i wieże antenowe. Budowlami telekomunikacyjnymi nie są już natomiast maszty i anteny montowane na dachach budynków – zaliczono je do kategorii urządzeń.
Oznacza to, że na instalowanie anten i masztów na obiektach budowlanych nie trzeba od wczoraj pozwolenia na budowę. Dotychczas była to kwestia sporna i różnie interpretowana przez sądy. Teraz jasne jest, że pozwolenie konieczne będzie tylko w przypadku instalowania wolno stojącego masztu lub anteny."
źródło: http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/latwiej-postawic-maszt-komorkowy-strona-2.html
pamiętaj przy tym, że to, co było na liberze to typowa konstrukcja budynkowa o wyporze rurowym, torami falowodowymi o niskim tłumieniu i zasięgiem promieniowania elektromagnetycznego przekraczającym 0.1 W/mZ w promieniu ok. 50 m od mocowania anten rozsiewczych oraz 20 - 30 m od miejsca mocowania radiolinii i to tylko w kierunku ich promieniowania.
nie zapominaj, że nie mówimy o skuteczności nadajników, ich mocy i sile ale o PROMIENIOWANIU ELEKTROMAGNETYCZNYM, które miałoby rzekomo szkodzić ludziom.
ty wiesz tyle co przedszkolak - chociaż o wi-fi mój syn - przedszkolak wie więcej -
a te gridy (zysk około 30dBi) co wiszą na tych masztach z Mikrotikami w środku to nie przekraczają norm?? wiesz jak obliczyć EIRP???? prosze link: http://en.wikipedia.org/wiki/EIRP
i wyzwiska od prymmitywów pokazują tylko twój niski poziom ....... wejdz na zal.pl i daj soebie upust
Wybaczcie, że nie będę pisał na temat, ale mam problem z tą stroną!
Prostestuje przeciwko wyskakującym reklamom na chojnice24.pl! Bardzo jest to denerwujące i to nie tylko dla mnie!
Zróbcie coś.
pozdrawiam!
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!