Będzie z nich pociecha
Ręce aż same składały się do braw, oglądając mecz sparingowy Red Devils Chojnice. Podopieczni Tomasza Aftańskiego pokonali jednego z faworytów I ligi futsalu, Gattę Active Zduńska Wola.Mecz z Gattą Zduńska Wola miał pokazać na ile silna jest drużyna Red Devils Chojnice. Rywale naszych futsalowców do Chojnic przyjechali bez dwóch podstawowych zawodników, Michałów Maciąga i Marciniaka. Oni obaj, podobnie jak chojniczanin Jakub Mączkowski, przebywali na Akademickich Mistrzostwach Świata w Serbii. W drużynie Red Devils poza Mączkowskim brakowało jeszcze kontuzjowanego Mihaila Sundeev'a.
Chojnickie diabły już w pierwszej połowie meczu pokazały swoją dominację. Zawodnicy Red Devils strzelili aż pięć bramek. Przyjemnie oglądało się grę wyjściowej czwórki z tego meczu: Kaźmierczak, Widzicki, Jasiński, Matvejevs. Chojniczanie grali kombinacyjnie i skutecznie z przodu, ale nie dali też zaskoczyć się i nie stracili gola. Gra naszych zawodników sprawia coraz więcej przyjemności kibicom, którzy halę Centrum Parku opuszczali zadowoleni z gry.
Reklama | Czytaj dalej »
Teraz przed zawodnikami Tomasza Aftańskiego kolejny poważny sparing. W weekend Red Devils zagra na wyjeździe z Pogonią 04' Szczecin.
Red Devils Chojnice - Gatta Active Zduńska Wola 6:0 (5:0)
Bramki: Mateusz Szynwelski 2, Marek Widzicki 2, Adam Żołądź, Olegs Matvejevs.
Red Devils: Burglin, Kępa - Kaźmierczak, Widzicki, Jasiński, Matvejevs - Żołądź, Szynwelski, Sobański, Chrzonowski, Skiba. Trenerzy: Tomasz Aftański, Marek Szank. Kierownik: Łukasz Prill.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (260)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
260 komentarzy
w sprawie dopuszczenia do użytkowania obiektów budowlanych w myśl prawa
budowlanego.
W związku z powyższym prowadzono 40 postępowań, w wyniku, których:
- stwierdzono 9 przypadków nie wykonania obiektów zgodnie
z dokumentacją budowlaną,
- w przypadku 12 obiektów stwierdzono wykonanie ich zgodnie
z projektem budowlanym lecz niezgodnie z przepisami...". Ciekawe czy Wasz pierwotny projekt na podstawie którego otrzymuje się pozwolenie na budowę, był zgodny z przepisami p.poż.? Pozdrawiam. "Bezradny cieniak".
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!