Grupa Wsparcia, Vis Maior i Thefuckto u Kornela. Bilety rozlosowane.
17 września w pubie Kornel odbędzie się koncert, podczas którego zagrają Grupa Wsparcia, Vis Maior i Thefuckto. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym będzie można wygrać wejściówkę na koncert.
Zespół Vis Maior powstał listopadzie 2007 roku w Kamieniu Krajeńskim. Początkowo było to trio, które tworzyli: Wiktor Kardasiński (perkusja), Michał Boruta (bas) i Filip Hoppe (gitara). Pierwsze miesiące działalności upłynęły na poszukiwaniach stylu, w jakim miała powstawać muzyka Vis Maior.
Spory wpływ na wybór muzycznych kierunków miał gitarzysta Marcin Paszkiewicz, który dołączył do składu w marcu 2008 roku. Od tej chwili nastąpił wzmożony proces twórczy, którego wynikiem jest większość materiału z obecnego repertuaru grupy. Konsekwencją rozwoju Vis Maior było poszukiwanie wokalisty, ostatecznie wakat wypełnił Maciej Sas. Pierwszy koncert miał miejsce 3 maja 2008 roku w Kamieniu Krajeńskim. Kolejne koncerty odbywały się najczęściej u boku zespołu Harpia z Sępólna Krajeńskiego. Ich muzykę można określić jako heavy metal z elementami thrashu.
Chojnicka Grupa Wsparcia ma za sobą udany debiut sceniczny, który miał miejsce w pubie Etap. Podczas tego koncertu publiczność poznała temperament młodych ludzi tworzących ten zespół. Żywiołowe wykonania utworów uznawanych za kanony rocka idealne trafiły w gusta młodych słuchaczy.
Thefuckto z Chojnic to muzycy wcześniej grający pod szyldem Urwani. Po drobnych zmianach personalnych przyjęli nową nazwę, nie rezygnując ze sprawdzonego i znanego publiczności materiału.
Koncert Grupa Wsparcia, Vis Maior i Thefuckto - Pub Kornel 17.09.2010 godz. 19.00. Bilety w cenie 5 zł.
UWAGA KONKURS! Mamy dla Was do rozlosowania 5 biletów na koncert zespołów Grupa Wsparcia, Vis Maior i Thefuckto. Jeśli chcesz zdobyć bilet napisz mail na adres konkurs@chojnice24.pl, w temacie wpisując hasło Koncert u Kornela, a w treści swoje dane: adres, telefon, imię i nazwisko (Twoje dane są chronione wg obowiązującego prawa). Losowanie i ogłoszenie zwycięzców w czwartek (16.09) o godzinie 20.00. Zapraszamy do zabawy!
Reklama | Czytaj dalej »
Konkurs rozstrzygnięty! Bilety wylosowali Daria Lewinska, Adam Wojas, Rafał Żywicki, Patrycja Horba i Magdalena Starsiak. Bilety do odbioru przed koncertem, należy po prostu podać swoje dane oraz mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (36)
- Komentarze Facebook (...)


USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
36 komentarzy
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!