Rozpoznaj się na zdjęciu. Rozstrzygnięcie konkursu
Dzisiaj na portalu Chojnice24 do wygrania wejściówka na mecz beniaminka II ligi - Chojniczanki Chojnice z drużyną Miedź Legnica.
Spotkanie rozegrane zostanie 23 października o godzinie 15.00. Nasz reporter po raz kolejny, podczas sobotniego meczu Chojniczanki Chojnice z Czarnymi Żagań, zrobił zdjęcia kibicom zebranym na stadionie przy ulicy Mickiewicza. Osoba, która rozpozna się na zdjęciu i jako pierwsza wyśle do naszej redakcji e-maila na adres konkurs@chojnice24.pl, w tytule wpisując Chojniczanka, a w treści swoję imię i nazwisko, telefon i adres, wygra pojedynczą wejściówkę na następny mecz Chojniczanki na własnym stadionie. Pamiętajmy, że kto pierwszy ten lepszy. Warunkiem odbioru nagrody jest osobiste stawienie się w redakcji przy ulicy Bytowskiej 126 i wskazanie siebie na zdjęciu oraz okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Wyniki podamy wkrótce.
Reklama | Czytaj dalej »
Rozstrzygnięcie konkursu. Jako pierwszy maila nadesłał Daniel Lenc z Chojnic. Po odbiór biletu zapraszamy osobiście z dowodem tożsamości do redakcji przy ul. Bytowskiej 126, w godz. 8.00-16.00.
Podobne tematy:
Najnowsze:
REKLAMA:
- Komentarze Chojnice24 (4)
- Komentarze Facebook (...)

USD
DKK
EUR
TRY
CHF
NOK
GBP
SEK



Związki i pracodawcy domagają się...
Hołownia: 6 sierpnia odbiorę od...
Nowy sondaż prezydencki
4 komentarze
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Dodaj komentarz
Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!