Piątek, 20 Maja 2022 | Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny ch24 na komórkę
Strona głównaSport
Rozmiar tekstu: A A
Ł.R.

Strzel gola w Nowy Rok

Chcesz spalić zbędne kalorie po okresie świątecznym?  Boli Cię głowa po nieprzespanej nocy sylwestrowej? Przyjdź i pograj w piłkę, a być może przypadnie Ci zaszczyt strzelenia pierwszej bramki w 2012 roku!

MKS Chojniczanka Chojnice zaprasza wszystkich chętnych na noworoczny mecz piłki nożnej, króry odbędzie się na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Rzepakowej o godzinie 13. Do zabawy przystąpić mogą wszyscy, którzy nowy rok chcą przywitać z piłką nożną. Udział w meczu zapowiedzieli byli i obecni trenerzy drugoligowca z Chojnic, piłkarze, działacze oraz kibice żółto-biało-czerwonych. Serdecznie zapraszamy!

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

7 komentarzy

~kibic
tytuł artykułu trochę dwuznaczny jak na moje
30 Grudnia 2011, godzina 11:51
~ja też
a ja pamiętam po prostu "rzepak"
30 Grudnia 2011, godzina 09:52
~Daniel
Za moich czasów i to dobrych czasów boisko to nazywalismy poprostu <<zakładziak>>może to niepoprawna nazwa ale taka była .
30 Grudnia 2011, godzina 07:58
~K.
Boisko Nowych Nadziei Modrak to beznadziejna nazwa, dla mnie to zawsze będzie po prostu Rzepak albo boisko na Rzepakowej.
29 Grudnia 2011, godzina 22:14
Droga Pani Gabrysiu - bo oficjalna strona Chojniczanki poszła również sobie na skróty - a proszę sobie znaleźć uchwałę dotycząca nadania nazwy tegoż Boiska przez Radę Miejską i tam jest wyraźnie napisane że jest to Boisko Nowych Nadziei Modrak znajdujące się przy ulicy Bałtyckiej 1. Dla pani informacji i zarazem dla informacji Pana redaktora i innych czytelników artykułu podaję numer uchwały: Uchwała Nr XIII/142./11. Bez problemu można znaleźć w BIP-ie Urzędu Miejskiego.
29 Grudnia 2011, godzina 20:12
~Gabrysia
Ja wiem gdzie jest ulica Rzepakowa ale gdzie jest ulica Bałtycka? Sprawdziłem też na oficjalnej stronie Chojniczanki a tam też informacja, że grają na ulicy Rzepakowej. Dziwne...
29 Grudnia 2011, godzina 19:14
Panie redaktorze w artykule jest błąd dotyczący ulicy boiska. Boisko to mieści przy ulicy Bałtyckiej 1 i nosi nazwę Boisko Nowych Nadziei "Modrak". Proszę precyzyjniej pisać artykuły. Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku.
29 Grudnia 2011, godzina 18:42

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 435.00 445.00 DKKDKK 61.30 63.10
EUREUR 461.00 471.00 RUBRUB 4.50 6.30
CHFCHF 444.00 459.00 NOKNOK 44.00 45.80
GBPGBP 540.00 550.00 SEKSEK 43.50 45.30
Aktualizacja: 2022-05-20 12:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 437.44 443.00 DKKDKK 61.78 62.51
EUREUR 463.00 468.50 RUBRUB 4.60 6.30
CHFCHF 448.47 455.00 NOKNOK 44.60 45.41
GBPGBP 543.38 550.00 SEKSEK 44.05 44.77
Aktualizacja: 2022-05-20 12:50
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy podwyżka cen biletów za jednorazowe przejazdy wpłynie na Twoją częstotliwość korzystania z usług MZK?




Ceny paliw2022-05-19

E95 E98 ON LPG
BP 7.31 zł 8.12 zł 7.19 zł 3.46 zł
Circle K 7.25 zł - 7.14 zł 3.43 zł
Lotos Optima 7.25 zł - 7.15 zł 3.45 zł
MZK 7.39 zł 7.69 zł 7.11 zł 3.39 zł
Orlen 7.29 zł 7.79 zł 7.19 zł 3.46 zł
PKS 7.25 zł - 7.13 zł 3.45 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.