Sobota, 03 Grudnia 2022 | Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery chojnice24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Praca - zatrudnię

Promowane ogłoszenia

Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy - Dla par, grup i singli!

Data publikacji: 30.11.2022 16:37

Pracownik produkcji (k/m) - Niemcy - Dla par, grup i singli! Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 13,50 € brutto/h!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in. najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
● Gotowość do pracy dwuzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Pracę od zaraz!
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 13 € brutto/h, a po 3 miesiącach 13,50 € brutto/h!
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 68 € za tydzień
● Testy na koronawirusa - Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
● Tanie obiady w stołówce zakładowej oraz rabat w sklepie przyzakładowym
● Możliwość pobrania bezpłatnego karnetu na siłownię/basen
● Bezpłatną odzież roboczą
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Zatrudnimy kucharza

Data publikacji: 17.11.2022 12:09

Zatrudnimy kucharza na umowę o pracę. Więcej informacji pod nr tel. 602 101 178
  • Adres: Chojnice, ul. Składowa 9
  • E-mail: biuro@ogrol.pl
  • Tel. kom.: 602101178

Specjalista ds. marketingu/ social media

Data publikacji: 05.11.2022 15:58

Specjalista ds. marketingu/ social media Stanowisko: Specjalista ds. marketingu/ social media Firma: Gregor Media (www.gregormedia.com.pl) Miejsce: Chojnice, Stacjonarnie lub hybrydowo Widełki: W zależności od umiejętności 2500- 4000 netto

Szukamy do współpracy ambitnych i doświadczonych osób w marketingu. Zapraszamy do rozmów wszystkie osoby, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań- być może nadrobisz w innym apsekcie.

Do Twoich zadań należeć będzie między innymi: Tworzenie planów postów na podstawie własnych pomysłów Wsparcie planowania, realizacji i produkcji materiałów multimedialnych (sesji foto i wideo), Komunikacja z powierzonymi Ci klientami

Zlecanie projektów do naszego działu graficznego Samodzielność w prowadzeniu profili social media i opieka nad profilami: Facebook/ Instagram/ Tik Tok oraz moderacja społeczności.

Analiza własnych działań Monitorowanie bieżących trendów w social media i internecie Tworzenie raportów i analiza wyników

Od kandydatów oczekujemy Zainteresowania marketingiem oraz chęci rozwoju. Musisz chcieć pracować i rozwijać się; Umiejętności tworzenia tekstów, tzw. lekkiego pióra i kreatywności Bardzo dobrej znajomość kanałów social media: Facebook, Instagram, Tik Tok, Podstawowej wiedzy na temat Facebook ads, menadżera reklam Wiedza z zakresu Google Analytics będzie dodatkowym atutem, Samodzielności i dobrej organizacji pracy Kreatywności i dokładności Umiejętności pracy w zespole i kontaktu z klientem Dyspozycyjność: od 80 do 160h w miesiącu. Jednak rozważymy każdą propozycję i formę współpracy Co oferujemy Tobie Forma umowy i stawka do indywidualnego ustalenia (preferowana umowa b2b) Pracę w kreatywnym zespole Rozwój i szkolenia Firmowy laptop, telefon i niezbędne narzędzia i oprogramowanie Możliwość częściowej pracy zdalnej- tryb hybrydowy Ciekawą pracę i ambitne projekty Dodatkowymi atutami będą: Umiejętność montażu, nagrywania prostych filmów telefonem Umiejętności fotograficzne Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych Google i Facebook Swoje zgłoszenie wyślij na: rekrutacja@gregormedia.com.pl Nie musi to być CV! Po prostu napisz, czym się zajmujesz aktualnie. Jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie w marketingu. Jeśli masz -pochwal się swoim portfolio, wynikami. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. CV z adnotacją: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Zatrudnię dystrybutorów gazetek reklamowych

Data publikacji: 04.11.2022 10:48

Zatrudnię dystrybutorów gazetek reklamowych na tereny wiosek w okolicach Chojnic. Praca regularnie raz w tygodniu. Osoby zainteresowane proszę o kontakt po godzinie 15.00

Lista ogłoszeń

8000 zł kierowca c+e praca chojnice

Data publikacji: 29.11.2022 11:11

Kierowcę kat C + E zatrudnię w ruchu lokalnym Chojnice

Wymagana karta kierowcy

Codziennie w domu - wyjazd i powrót do Chojnic

Pracujemy zgodnie ze wskazaniem tachografu, bez magnesów , wyłączników czy drugich kart !

Zapraszam osoby poszukujące pracy na stałe , nie przygód

Oczekuję sumienności, uczciwości , zaangażowania w pracę oraz dbałość nad powierzonym narzędziem pracy

Wynagrodzenie do 8000 zł

Osoby poważnie zainteresowane pracą proszę o kontakt telefoniczny 72*******44

Cv proszę kierować na adres email phmaro5awp.pl

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Przejdź do serwisu Zamknij