Czwartek, 19 Kwietnia 2018 | Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa | Pogoda: 18°C, 1030 hPa, wiatr 9.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Trwają zebrania osiedlowe

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

 

Dzisiaj (środa 11.04) o godz. 17 spotka się Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 (Żwirki i Wigury), w czwartek o tej samej porze zbiorą się chojniczanie z "piątki" - Osiedle 700-lecia, Kaszubskie. Zebrania mają charakter sprawozdawczy, w ich trakcie przyjmowany jest plan pracy na kolejny rok i budżet, w tym obywatelski. Zachęcamy mieszkańców do zerknięcia w terminarz i uczestnictwa w zebraniach, na których jest okazja do zgłoszenia swoich problemów urzędnikom.


Harmonogram zebrań:

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 1 25.04 (środa), godz. 17 Świetlica SMO Nr 1 przy Placu Jagiellońskim 7

Reklama | Czytaj dalej »



Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 17.04 (wtorek), godz. 17 Zespół Szkół nr 7, ul. Tuwima 2

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 4 26.04 (czwartek), godz. 17 Restauracja „Słoneczna”, ul. Kościerska 9

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 5 12.04 (czwartek), godz. 17 Stołówka Szkoły Podstawowej Nr 5, ul. Wicka Rogali 18

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 11.04 (środa), godz. 17 Restauracja 7, ul. Subisława 7

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 9 18.04 (środa), godz. 17 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Angowicka 45

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 10 19.04 (czwartek), godz. 17 Przedszkole Niepubliczne „Misiowa Akademia”, ul. Kard. Wyszyńskiego 8

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

52 komentarzy

~Obserwator
Też jestem za tym, aby Pani Mirka startowała na burmistrza Chojnic. Z całą rodziną będziemy głosować. Mądra i odważna kobieta. Czas na gruntowne zmiany. Ludzie na obecnego burmistrza już patrzeć nie mogą. Zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał. I w dodatku samochwała. Beee.
15 Kwietnia 2018, godzina 23:43
Oceniono 67 razy 5
~Jerzy H.
Finster to damski bokser - piękne i prawdziwe słowa pani Marzenno!
15 Kwietnia 2018, godzina 22:21
Oceniono 61 razy 3
~do pniżej
szkoda Mirki nerwów i czasu na takiego kogoś, na włóczenie się po sądach, Fin z miejsca chory się zrobi, sprawa będzie się ciągnąc latami, Mirka musi startować na burmistrza i skupić się na odbudowie tego miasta i sprzątanie korupcyjnych śmieci za PO budowanych przez te 19 lat
15 Kwietnia 2018, godzina 22:02
Oceniono 61 razy 5
~do 21.20 nie ma zgody na publiczne poniżanie NIKOGO!!!
BURMISTRZ MUSI PRZEPROSIĆ!!!!!!!
JEST ZA DUŻO ŚWIADKÓW!!!!
JUŻ DOŚĆ BUTY, CHAMSTWA I AROGANCJI WŁADZY!!!!!
JEŻELI NIE POTRAFI OPANOWAĆ WYBUCHU AGRESJI PUBLICZNIE, NIE MOŻE BYĆ BURMISTRZEM!!!!!!
SĄD MOŻE POWOŁAĆ ŚWIADKÓW ZGODNIE Z LISTĄ OBECNOŚCI MIESZKAŃCÓW I GOŚCI ZEBRANIA "7"!!!!
15 Kwietnia 2018, godzina 21:48
Oceniono 62 razy 6
~szmata ludzka
jakby mi ktoś kobitę zwyzywał, to był mu z duppy wiosnę średniowiecza zrobił, nawet jakby był królem królów
15 Kwietnia 2018, godzina 21:22
Oceniono 58 razy 4
~Mirka jest ponad to
i nic z wyzwiskami nie zrobi, bo szkoda jej czasu na byle co i byle kogo
Fin jak zwykle pokazał się od swojej najlepszej strony - czyli obrażał jak był podstawiony pod mór

Fin z 2 żonami w tym jedna ex, sam ma 2 córki, a tak poniża kobiety!!! WSTYD!!!

może dajcie te nagrania na YT, jak nie są tajne- niech cała Polska usłyszy włodarza Chojnic
co do mężczyzn, którzy tam stali i nic nie zrobili - mężczyznami chyba już nie jesteście, bo prawdziwy mężczyzna staje zawsze w obronie kobiety, a wy co????
15 Kwietnia 2018, godzina 21:20
Oceniono 59 razy 3
~Pani Mirosławo
Nie może Pani tolerować chamstwa i obrażania od lokalnego polityka. Są świadkowie tego przykrego dla Pani zdarzenia. Jesteśmy z Panią. Pozdrawiam
15 Kwietnia 2018, godzina 21:01
Oceniono 55 razy 3
~do poniżej
zapis jest na nagraniu i będzie można w każdej chwili wykorzystać
15 Kwietnia 2018, godzina 15:12
Oceniono 63 razy 9
~zaatakował radną na spotkaniu osiedlowym siódemki i ją wyzywał.
proszę zacytować te wyzwiska
15 Kwietnia 2018, godzina 12:59
Oceniono 60 razy 10
~Okazało się, że mężczyźni na tym spotkaniu to jedno wielkie tchórzostwo
dwóch ze straży miejskiej w tym komendant i dwóch z policji. Wydawałoby się, że mundur zobowiązuje do odwagi a nie do tchórzostwa. Niestety w dzisiejszych czasach dżentelmeni wyginęli jak mamuty, a pozostali w większości mężczyźni bez klasy i odwali, za to chamscy wobec słabszych w tym kobiet.
15 Kwietnia 2018, godzina 12:49
Oceniono 71 razy 11
~DLACZEGO NIKT MU NIE POWIE W TWARZ - CHŁOPIE, OPANUJ SIĘ!!!!
słuchacie i przyglądacie się psychicznemu terrorowi, idziecie do domów i tam opisujecie, a dlaczego nie powiecie mu tam na miejscu, aby przestał????? bardzo łatwy sposób na odwagę - wyobraźcie sobie jego gołego i wtedy strach minie, bo to taki sam człowiek jak reszta, serio??? nikt nie obronił tej kobiety?????
15 Kwietnia 2018, godzina 11:19
Oceniono 75 razy 15
~Proszę Państwa
Czego można spodziewać się po człowieku o wątpliwej moralności? Tylko chamstwa i poniżania kobiet.
15 Kwietnia 2018, godzina 09:34
Oceniono 72 razy 16
~Panie burmistrzu gdzie pana klasa?
Obserwuję, że już dawno jej nie ma. Butą, arogancją i poniżaniem mieszkańców Chojnic, a szczególnie kobiet, pan daleko nie zajdzie. Nie jest już pan moim burmistrzem. Nigdy na pana nie zagłosuję. Mieszkanka Chojnic
15 Kwietnia 2018, godzina 09:24
Oceniono 72 razy 16
~wyborca
Watażka Finster myśli że wszystko mu wolno. Zadufany w sobie wydaje mu sie że wystraszy radną Dalecką i jeszcze ludzi do niej zniechęci. Ale sie myli. Pycha kroczy przed upadkiem.
15 Kwietnia 2018, godzina 09:22
Oceniono 71 razy 17
~oburzony
Ma pani 100% racji pani Osowicka. Ja sie tylko dziwie że ci co byli na zebraniu wogóle nie reagowali jak burmistrz po chamsku gnoił radną Dalecką. Wstyd że nikt nie potrafił stać w obronie kobiety.
15 Kwietnia 2018, godzina 07:43
Oceniono 80 razy 18

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 332.00 343.00 DKKDKK 54.90 56.40
EUREUR 412.00 421.00 RUBRUB 5.30 6.30
CHFCHF 340.00 355.00 NOKNOK 42.30 43.80
GBPGBP 472.00 483.00 SEKSEK 39.10 40.60
Aktualizacja: 2018-04-19 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 334.00 338.50 DKKDKK 55.50 56.20
EUREUR 414.00 418.50 RUBRUB 5.50 5.52
CHFCHF 344.00 353.00 NOKNOK 43.00 43.70
GBPGBP 474.00 480.00 SEKSEK 39.70 40.40
Aktualizacja: 2018-04-19 11:18
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy skrzyżowanie ul. Reymonta z Żeromskiego jest niebezpieczne i wymaga rozwiązań tj. progi spowalniające, lustro, przejście dla pieszych lub inne?




Ceny paliw2018-04-18

E95 E98 ON LPG
BP 4.95 zł 5.31 zł 4.83 zł 2.07 zł
Circle K 4.92 zł 5.27 zł 4.8 zł 2.04 zł
Lotos Optima 4.95 zł - 4.83 zł 2.04 zł
MZK 4.8 zł 4.9 zł 4.69 zł 2.03 zł
Orlen 4.95 zł 5.22 zł 4.83 zł 2.07 zł
PKS 4.99 zł - 4.88 zł 2.07 zł