Niedziela, 22 Lipca 2018 | Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca | Pogoda: 27°C, 1011 hPa, wiatr 11.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska

Trwają zebrania osiedlowe

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

Dzisiaj spotyka się 'siódemka', której szefuje Sebastian Matthes.

 

Dzisiaj (środa 11.04) o godz. 17 spotka się Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 (Żwirki i Wigury), w czwartek o tej samej porze zbiorą się chojniczanie z "piątki" - Osiedle 700-lecia, Kaszubskie. Zebrania mają charakter sprawozdawczy, w ich trakcie przyjmowany jest plan pracy na kolejny rok i budżet, w tym obywatelski. Zachęcamy mieszkańców do zerknięcia w terminarz i uczestnictwa w zebraniach, na których jest okazja do zgłoszenia swoich problemów urzędnikom.


Harmonogram zebrań:

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 1 25.04 (środa), godz. 17 Świetlica SMO Nr 1 przy Placu Jagiellońskim 7

Reklama | Czytaj dalej »



Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 17.04 (wtorek), godz. 17 Zespół Szkół nr 7, ul. Tuwima 2

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 4 26.04 (czwartek), godz. 17 Restauracja „Słoneczna”, ul. Kościerska 9

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 5 12.04 (czwartek), godz. 17 Stołówka Szkoły Podstawowej Nr 5, ul. Wicka Rogali 18

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7 11.04 (środa), godz. 17 Restauracja 7, ul. Subisława 7

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 9 18.04 (środa), godz. 17 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Angowicka 45

Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 10 19.04 (czwartek), godz. 17 Przedszkole Niepubliczne „Misiowa Akademia”, ul. Kard. Wyszyńskiego 8

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

56 komentarzy

~wyborca
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
16 Kwietnia 2018, godzina 11:58
Oceniono 72 razy -16
~Ale jaja, ale jaja
Jakby Finster przegrał z Dalecką w wyborach na burmistrza. Pani Dalecka, niech Pani startuje.
16 Kwietnia 2018, godzina 11:44
Oceniono 153 razy 65
~Xyz
Może dlatego tak bezczelnie zaatakował Panią Mirkę, że boi się z Nią przegrać. A potem... różne "kwiatki" mógłby wyjść na światło dzienne?
16 Kwietnia 2018, godzina 10:35
Oceniono 151 razy 67
~Największa sztuka to umiejętność przeproszeniem
Człowiek bez kultury osobistej i źle wychowany nie czuje potrzeby przeproszenia co udawadnia wielokrotnie Fin. Prędzej, czy później zapłaci za krzywdy i publiczne obrażanie ludzi, nie jest lepszy od innych, a nawet gorszy i nie jest ponad prawem.
16 Kwietnia 2018, godzina 09:18
Oceniono 150 razy 60
~Obserwator
Też jestem za tym, aby Pani Mirka startowała na burmistrza Chojnic. Z całą rodziną będziemy głosować. Mądra i odważna kobieta. Czas na gruntowne zmiany. Ludzie na obecnego burmistrza już patrzeć nie mogą. Zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał. I w dodatku samochwała. Beee.
15 Kwietnia 2018, godzina 23:43
Oceniono 161 razy 69
~Jerzy H.
Finster to damski bokser - piękne i prawdziwe słowa pani Marzenno!
15 Kwietnia 2018, godzina 22:21
Oceniono 154 razy 66
~do pniżej
szkoda Mirki nerwów i czasu na takiego kogoś, na włóczenie się po sądach, Fin z miejsca chory się zrobi, sprawa będzie się ciągnąc latami, Mirka musi startować na burmistrza i skupić się na odbudowie tego miasta i sprzątanie korupcyjnych śmieci za PO budowanych przez te 19 lat
15 Kwietnia 2018, godzina 22:02
Oceniono 155 razy 69
~do 21.20 nie ma zgody na publiczne poniżanie NIKOGO!!!
BURMISTRZ MUSI PRZEPROSIĆ!!!!!!!
JEST ZA DUŻO ŚWIADKÓW!!!!
JUŻ DOŚĆ BUTY, CHAMSTWA I AROGANCJI WŁADZY!!!!!
JEŻELI NIE POTRAFI OPANOWAĆ WYBUCHU AGRESJI PUBLICZNIE, NIE MOŻE BYĆ BURMISTRZEM!!!!!!
SĄD MOŻE POWOŁAĆ ŚWIADKÓW ZGODNIE Z LISTĄ OBECNOŚCI MIESZKAŃCÓW I GOŚCI ZEBRANIA "7"!!!!
15 Kwietnia 2018, godzina 21:48
Oceniono 156 razy 70
~szmata ludzka
jakby mi ktoś kobitę zwyzywał, to był mu z duppy wiosnę średniowiecza zrobił, nawet jakby był królem królów
15 Kwietnia 2018, godzina 21:22
Oceniono 141 razy 57
~Mirka jest ponad to
i nic z wyzwiskami nie zrobi, bo szkoda jej czasu na byle co i byle kogo
Fin jak zwykle pokazał się od swojej najlepszej strony - czyli obrażał jak był podstawiony pod mór

Fin z 2 żonami w tym jedna ex, sam ma 2 córki, a tak poniża kobiety!!! WSTYD!!!

może dajcie te nagrania na YT, jak nie są tajne- niech cała Polska usłyszy włodarza Chojnic
co do mężczyzn, którzy tam stali i nic nie zrobili - mężczyznami chyba już nie jesteście, bo prawdziwy mężczyzna staje zawsze w obronie kobiety, a wy co????
15 Kwietnia 2018, godzina 21:20
Oceniono 153 razy 67
~Pani Mirosławo
Nie może Pani tolerować chamstwa i obrażania od lokalnego polityka. Są świadkowie tego przykrego dla Pani zdarzenia. Jesteśmy z Panią. Pozdrawiam
15 Kwietnia 2018, godzina 21:01
Oceniono 147 razy 67
~do poniżej
zapis jest na nagraniu i będzie można w każdej chwili wykorzystać
15 Kwietnia 2018, godzina 15:12
Oceniono 156 razy 72
~zaatakował radną na spotkaniu osiedlowym siódemki i ją wyzywał.
proszę zacytować te wyzwiska
15 Kwietnia 2018, godzina 12:59
Oceniono 153 razy 73
~Okazało się, że mężczyźni na tym spotkaniu to jedno wielkie tchórzostwo
dwóch ze straży miejskiej w tym komendant i dwóch z policji. Wydawałoby się, że mundur zobowiązuje do odwagi a nie do tchórzostwa. Niestety w dzisiejszych czasach dżentelmeni wyginęli jak mamuty, a pozostali w większości mężczyźni bez klasy i odwali, za to chamscy wobec słabszych w tym kobiet.
15 Kwietnia 2018, godzina 12:49
Oceniono 164 razy 76
~DLACZEGO NIKT MU NIE POWIE W TWARZ - CHŁOPIE, OPANUJ SIĘ!!!!
słuchacie i przyglądacie się psychicznemu terrorowi, idziecie do domów i tam opisujecie, a dlaczego nie powiecie mu tam na miejscu, aby przestał????? bardzo łatwy sposób na odwagę - wyobraźcie sobie jego gołego i wtedy strach minie, bo to taki sam człowiek jak reszta, serio??? nikt nie obronił tej kobiety?????
15 Kwietnia 2018, godzina 11:19
Oceniono 169 razy 79

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Pozdrowienia dodaj

0 znaków

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 366.00 376.00 DKKDKK 57.00 58.50
EUREUR 427.00 436.00 RUBRUB 5.60 6.60
CHFCHF 367.00 382.00 NOKNOK 44.70 46.20
GBPGBP 486.00 497.00 SEKSEK 40.80 42.30
Aktualizacja: 2018-07-22 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 367.00 371.00 DKKDKK 57.40 58.30
EUREUR 428.00 432.00 RUBRUB 5.70 6.50
CHFCHF 365.00 372.00 NOKNOK 44.50 45.30
GBPGBP 483.00 488.00 SEKSEK 41.10 41.90
Aktualizacja: 2018-07-22 12:17
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy popierasz protesty w obronie niezawisłości Sądu Najwyższego?




Ceny paliw2018-07-18

E95 E98 ON LPG
BP 5.17 zł 5.53 zł 4.99 zł 2.36 zł
Circle K 5.15 zł 5.45 zł 4.97 zł 2.33 zł
Lotos Optima 5.15 zł - 5.13 zł 2.33 zł
MZK 5.13 zł 5.28 zł 4.96 zł 2.34 zł
Orlen 5.17 zł 5.42 zł 4.59 zł 2.33 zł
PKS - - - -