Środa, 04 Marca 2015 | Imieniny: Adrianny, Kazimierza, Wacława | Pogoda: 4°C, 1016 hPa, wiatr 35.2 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Ogłoszenia

Najnowsze ogłoszenia

Promowane ogłoszenia

Zatrudnię w lakierni

Data publikacji: 04.03.2015 12:38

Poszukuję osoby do pracy w lakiernictwie samochodowym. Mile widziane doswiadczenie.
  • Adres: Lichnowy
  • Tel. kom.: 605 081 226

Wolne miejsca pod reklamę!

Data publikacji: 04.03.2015 10:50

Wolne miejsca pod reklamę! Do wynajęcia miejsca na reklamę firmy,między Kauflandem a Galerią Proxima.
Zapraszam do współpracy.

Jesteś komunikatywny ,szukasz dodatkowego dochodu Ta praca jest dla ciebie

Data publikacji: 04.03.2015 10:41

Kancelaria Prawna PGO SA szuka chetne osoby do wspolpracy Wysokie wynagrodzenie prowizyjne ,mozliwy zwrot kosztow paliwa ,mozliwosc auta sluzbowego Oferta skierowana jest do osob chcacych dorobic majacych dobry kontakt z ludzmi Praca polega na rozmowie i pozyskiwaniu klienta pokrzywdzonego w wypadku ,bledzie medycznym ,bledzie prawnym -zaniedbania adwokatow i radcow prawnych oraz podobnych Wiecej info na email Osoby poszkodowane prosze o kontakt Uwazasz ze zostales nieuczciweie potraktowany ,czujesz sie oszukany ,przez firme odszkodowawcza ,adwokata ,lekarza Miales wypadek lub najblizsza ci osoba miala wypadek napisz Jestesmy bardzo skuteczni

Nie musisz promować i reklamować swojej firmy w takiej formie!!!

Data publikacji: 04.03.2015 09:49

Nie musisz promować i reklamować swojej firmy w takiej formie!!! Czy ta forma reklamy się sprawdza? Wizytówki pewnie są bardzo drogie i beznadziejne,a promocja na tablicach, na których wiszą, jest pewnie jeszcze droższa! Pewnie nie warto korzystać z tej formy.

www.regionFirmy.pl Nie sprawdzaj.

10000 zł Skup Aut Gwarancja Zadowolenia , Bezproblemowe wyrejstrowanie w Wydziale Komunikacji

Data publikacji: 04.03.2015 09:36

Skup Aut Gwarancja Zadowolenia , Bezproblemowe wyrejstrowanie w Wydziale Komunikacji kupujemy wszystkie auta
GWARANTUJEMY NAJLEPSZE I UCZCIWE CENY
ZADZWOŃ I ZAPROPONUJ SWOJĄ CENE

--- Całe --- OSOBOWE --- DOSTAWCZE ---
--- Powypadkowe ----
--- Brak OC ----
--- PIENIĄDZE I UMOWA SPRZEDAŻY OD RĘKI ---
--- DARMOWY TRANSPORT ---
---BEZPROBLEMOWE WYREJSTROWANIE W WYDZIALE KOMUNIKACJI
--- 534 - 366- -548 --- 24h
  • Adres: Chojnice,Tuchola,Człuchów,Bytów,Czersk,Brusy
  • Tel. kom.: 534-366-548

Data publikacji: 04.03.2015 09:26

Wolne miejsca pod reklamę! Wolne miejsca na reklamę banerową,pomiędzy Kauflandem a Galerią Proxima. Zapraszam do współpracy.

6000 zł grand cherooke

Data publikacji: 04.03.2015 07:19

pilnie sprzedam jeep grand cherokee 96 rok
  • Adres: kołdowo 10
  • Tel. kom.: 530999976

kupię auta

Data publikacji: 03.03.2015 16:46

Kupię absolutnie auta osobowe oraz dostawcze całe lub rozbite na złom z wyrejestrowaniem.
  • Tel. kom.: 507233461

10800 zł SKUP SAMOCHODOW ZLOMOWANIE ZAMIANA DOBRE CENY

Data publikacji: 03.03.2015 16:18

SKUP SAMOCHODOW ZLOMOWANIE ZAMIANA DOBRE CENY AUTO KOMIS CHOJNICE / SKUP AUT CHOJNICE I CAŁA POMORSKA, dzwon tel ----------------533 533 258 ------------------
Jesteśmy firmą zajmującą się auto skupem samochodów za gotówkę na terenie chojnic i pomorzu .
Skupujemy samochody:
- wszystkich marek
- osobowe i dostawcze
-tel ------------------ 533 533 258-------------------------

Skupujemy samochody od:
- firm / flotowo/
- osób prywatnych
-tel --------------------- 533 533 258--------------------
Gwarancja :
- za każdy samochód płacimy gotówką
- umowa kupna-sprzedaży plus wypowiedzenie ocAUTO KOMIS CHOJNICE / SKUP AUT CHOJNICE I CAŁA POMORSKA, dzwon tel ----------------533 533 258 ------------------
-tel ------------------ 533 533 258------------------
  • Adres: chojnice czluchow tuchola okolice
  • E-mail: ARTSYR@WP.PL
  • Tel. kom.: 533 533 258

150 zł sprzedam meblościankę

Data publikacji: 03.03.2015 15:01

sprzedam meblościankę mam na sprzedaż meblościankę , dodatkowo w komplecie jest jeszcze jedna witryna tj. na zdjęciu. stan dobry. cena 150 zl. do negocjacji
  • Tel. kom.: 886079918

1 zł GRANIT MARMUR. Blaty kuchenne,schody,parapety ...

Data publikacji: 03.03.2015 13:15

GRANIT MARMUR. Blaty kuchenne,schody,parapety ... Specjalizujemy się w produkcji elementów budowlanych: blatów kuchennych, łazienkowych, schodów, parapetów itp. Produkujemy z granitu krajowego oraz z kilkunastu rodzajów granitu z importu o różnej barwie. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.graniteks.pl

DARMOWY TRANSPORT DO CHOJNIC
  • Adres: Kościerzyna Wybudowanie Ul. Kościerska 1
  • E-mail: graniteks@wp.pl
  • Tel. kom.: 796225033

Data publikacji: 03.03.2015 11:28

1,0 zł do obsługi klienta

Data publikacji: 03.03.2015 11:17

do obsługi klienta Do placówki Meritum Banku w Chojnicach do obsługi klientów.
Zakres obowiązków:
•Sprzedaż produktów banku : kredyty, rachunki, lokaty, depozyty i inne.
•Obsługa rachunków bieżących i kredytowych
•Budowanie długofalowej współpracy i dobrych realizacji z Klientami, pozyskiwanie klientów.
Wymagania:
•Wykształcenie min. średnie wskazane wyższe.
•Dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży towarów/usług.
•Komunikatywność, kreatywność, bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej.
•Duża energia i determinacja w działaniu.
•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz swobodne poruszanie się w środowisku Internetu.
•Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
•Stabilną, stałą, pracę w prestiżowej placówce bankowej z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
•Wysokie premie oraz nagrody za realizacje planu.
•Kompleksowy system szkoleń.
•Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji na podany adres e-mail.

36,99 zł Sprzedaż / Wynajem Rusztowań

Data publikacji: 03.03.2015 09:14

Sprzedaż / Wynajem Rusztowań Rusztowanie Warszawskie typu lekkiego

Bezpośrednio od producenta
Wykonane z atestowanych materiałów przez spawaczy posiadających certyfikaty EU

Solidny materiał i trwałe zabezpieczenie.
Do każdego zamówienia dokładamy DTR.

wymiary ramki:

wymiar - noga szer. 1630 mm po zewn. fi 33,7 x 2
wys. 700 mm + kielich L 200 mm wyk. z fi 42,4x2,5 [całość 870 mm]
kielich wcięcie głębokość 29 mm + R 8
rura pozioma 2 szt. L 1558 wyk. z fi 26,9x1,8 [na końcach spłaszczane na dł. 20 mm , po spłaszczaniu do 8 mm
rura pionowa 2 szt. L 425 mm wyk. z fi 26,9x1,8 wymiar wew. między rurami 645 mm

Wystawiam Faktury VAT
podana Cena jest ceną brutto!

Dostępne Malowane Ramki - kolor czerwony.

Również niemalowane - możliwość pomalowania na dowolny zamówiony kolor - po wcześniejszym uzgodnieniu.
Zdjęcia przedstawiają ramki w kolorze oraz surowe.

Możliwość odbioru osobistego w punkcie:
Golub-Dobrzyń
Chojnice
Przy dużych zamówieniach cena do negocjacji oraz możliwy transport na terenie całego kraju.
Proszę o kontakt pod numerem telefonu:

609-604-620 - punkt Chojnice
508-349-637 - punkt Golub-Dobrzyń

Skup Aut

Data publikacji: 03.03.2015 07:27

Auta osobowe,dostawcze uszkodzone,skorodowane,spalone stan obojętny własny transport mam.
  • Tel. kom.: 516955473

Usługi ogólnobudowlane

Data publikacji: 02.03.2015 22:08

Usługi ogólnobudowlane Świadczymy usługi ogólnobudowlane w zakresie:
- budowa domu od fundamentów po dach
- układanie płytek ściennych i podłogowych
- szpachlowanie
- malowane
- płyty kartonowo gipsowe
- układanie paneli
- instalacje hydrauliczne
- oraz wszelkiego rodzaju ogrodzenia, polbruki, elewacje
Gwarantujemy wysoka jakość świadczonych usług i gwarancje na wykonana prace. Polecam.

22 zł Starobruk 3-elementowy, grubość 4,7cm. Wyprzedaż kolorów. Tanio !!

Data publikacji: 02.03.2015 20:25

Starobruk 3-elementowy, grubość 4,7cm. Wyprzedaż kolorów. Tanio !! Cena za m2: 22 PLN

Ilość objęta promocją:
grafit: 24 palety
brąz: 33 palety
Ilość m2 na palecie: 14,8

Wymiary kostek: 88x118 , 119x118 , 178x118

Wytrzymałość: nacisk do 30 ton.

Posiadamy własny transport ( HDS oraz naczepy )
Obowiązuje kilometrówka, na terenie Chojnic dowóz - gratis.

Ilość materiału ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń

Zapraszamy
886-452-731

wynajmę mieszkanie

Data publikacji: 02.03.2015 19:57

Oddam w najem mieszkanie 35m2 kamienica w centrum Chojnic 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Niski czynsz 500zł ( odwstępne + opłaty do spółdzielni) . Tel. 533-480-709
  • Tel. kom.: 533-480-709