Sobota, 21 Stycznia 2017 | Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory | Pogoda: 2°C, 1030 hPa, wiatr 4.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Praca - poszukuję

Promowane ogłoszenia

Porady prawne, pisma procesowe, skuteczne egzekwowanie należności

Data publikacji: 12.01.2017 12:45

Porady prawne, pisma procesowe, skuteczne egzekwowanie należności Naszą działalność skupiamy na trzech podstawowych filarach:
Pomoc prawna Klientom indywidualnym,
Długoterminowa obsługa Przedsiębiorców,
Prowadzenie szkoleń i wykładów.

**Klienci indywidualni:

Świadczymy pomoc doraźną i długoterminową, obejmującą porady prawne, konsultacje, sporządzanie opinii prawnych oraz przygotowywanie pism procesowych i pozaprocesowych z zakresu:

1. Prawa cywilnego, Prawa spadkowego, Prawa rodzinnego. Sporządzamy pozwy, umowy, pełnomocnictwa, wypowiedzenia, oświadczenia, statuty i ugody. W każdej sprawie skierowanej na drogę sądową umożliwiamy zastępstwo procesowe Radcy Prawnego, z którym trwale współpracujemy.

2. Prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem:
Spraw socjalnych, Spraw budowlano-inwestycyjnych, Spraw z zakresu transportu drogowego, Spraw z zakresu samorządu terytorialnego, spraw związanych z zakładaniem, prowadzeniem i likwidacją stowarzyszeń oraz fundacji.
Oferujemy zastępstwo przed wszelkimi organami administracji publicznej (np. urzędami), wraz z kompleksową obsługą Klienta. Przygotowujemy wnioski, pisma, petycje i skargi.

3. Prawa pracy.Przygotowujemy wypowiedzenia i pełnomocnictwa. Udzielamy informacji na temat przysługującego urlopu, wynagrodzenia oraz innych roszczeń z tytułu umowy zawartej na okres próbny, umowy o zastępstwo i umowy o pracę.

**Firmy
Współpraca z przedsiębiorcami obejmuje stałą obsługę prawną przedsiębiorcy wraz z usługami związanymi z marketingiem i doradztwem personalnym.

**Szkolenia
Proponujemy organizację szkoleń z zakresu podstawowych zagadnień prawnych. Jest to
forma współpracy zakładająca szerzenie świadomości prawnej i krzewienie kultury języka prawnego w sposób jasny i zrozumiały, z odejściem od sformalizowanej nomenklatury prawniczej. Współpraca zakończona poświadczeniem ukończenia szkolenia.

**więcej na https://bielawskiporady.com/ oraz https://www.facebook.com/bielawskiporady/.

Remonty i wykończenia wnętrz.

Data publikacji: 03.01.2017 18:04

Remonty i wykończenia wnętrz. Firma Remontowa ''Retro-Remonty'' poleca usługi w zakresie:

Kompleksowe wykończenia wnętrz.

- konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych.
- montaż okien i drzwi
- gładzie , malowanie
- sufity podwieszane
- ścianki działowe
- glazura,terakota,gres,panele
- adaptacje poddaszy
- wykańczanie w kamieniu i drewnie
- docieplanie budynków
- specjalne techniki okładzin ściennych:
Stiuk Wenecki, Tadelakt, i inne.

Na rynku jesteśmy od ponad 20-tu lat.

Nowość w ofercie , wykonujemy podłogi 3D.

Zapraszam do obejrzenia profilu na fanpage:

Zapraszamy do współpracy!!!
  • Adres: Chojnice i okolice
  • Tel. kom.: 53-53-53-281

Uslugi hydrauliczne

Data publikacji: 02.01.2017 21:05

Uslugi hydrauliczne wodno-kanalizacyjne i centralne ogrzewanie oraz ukladanie plytek,remonty.Zapraszam
  • Adres: Chojnice
  • Tel. kom.: 782675343

Asystent ds. Sprzedaży w Centrum Optyczno-Okulistycznym, Czersk

Data publikacji: 28.12.2016 23:14

Asystent ds. Sprzedaży w Centrum Optyczno-Okulistycznym, Czersk Poszukujemy cechujących się wysoką kulturą osobistą pracowników do naszych salonów okulistycznych w Chojnicach, Czersku i Człuchowie.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy rozwojową firmą optyczną.
Działamy na terenie województw - pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Prowadzimy profesjonalną obsługę naszych klientów zarówno optyczną jak i okulistyczną. Nasi doświadczeni lekarze to najlepsi specjaliści w regionie, stale kształceni specjaliści w zakresie refrakcji.

Naszym celem jest zachwycony z wykonanej usługi klient, profesjonalnie i wspaniale obsłużony. Serdeczność i zaangażowanie w obsługę konsumentów to u nas podstawa.
Spełniamy wymagania naszych klientów w oparciu o najnowocześniejszy park maszyn optycznych na świecie.
Nasze motto to – "Z miłością, dla naszych klientów. Optyka to nasza pasja."

Stwarzamy warunki rozwoju dla aktywnych osób zarówno młodych absolwentów jak również osób mających za sobą doświadczenie zawodowe.

KTO U NAS PRACUJE?

Nasi Pracownicy to ludzie z pasją, uprzejmi i kulturalni, dla których praca jest wyzwaniem, codzienną przygodą i przyjemnością, a rzeczy niemożliwe stają się tylko etapem do pokonania, a nie przeszkodą samą w sobie.

POSZUKUJEMY

Osoby do pracy na stanowisku ASYSTENT ds. SPRZEDAŻY w Salonie Optycznym w regionie Chojnice, Czersk lub Człuchów.

Jesteśmy zainteresowani kandydatami do pracy w naszej firmie posiadającymi takie cechy jak samodzielność i kreatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz bardzo dobre opinie z wcześniejszych miejsc pracy.

Wierzymy w tworzenie takiego środowiska pracy, gdzie wszyscy będą mogli doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać kwalifikacje zgodne ze swoim profilem.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

- prowadzenie sprzedaży produktów optycznych w salonie;
- samodzielne prowadzenie kreatywnych działań w salonie mające na celu generowanie wzrostu firmy;
- współpraca ze specjalistami, lekarzami;
- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej firmy;
- asystowanie przy zamówieniach;
- analiza potrzeb firmy;
- zaangażowanie.

WYMAGANIA:

- preferowane wykształcenie wyższe, co najmniej średnie;
- umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych;
- zdolności manualne mile widziane;
- samodzielność;
- komunikatywność;
- prawo jazdy kat.B;
- mobilność.

OFERUJEMY:

- atrakcyjną i ciekawą pracę
- liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
- możliwość rozwoju
- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i wykształcenia
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji (ustalane indywidualnie)

WYMAGANE DOKUMENTY:

- CV
- oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Dokumenty prosimy przesyłać na adres: optykgollus(małpka)wp.pl

Usługi glazurnicze

Data publikacji: 26.12.2016 20:42

Usługi glazurnicze Oferuje usługi remontowo-glazurnicze w zakresie:
-układanie płytek ściennych i podlogowych
-układanie paneli
-zabudowy z płyt g/k
-sufity podwieszane
-gładzie, malowanie
-montaż drzwi i ościeżnic
- hydraulika
- elektryka
Posiadamy jeszcze wolne terminy i służymy poradą.
  • Adres: chojnice i okolice
  • Tel. kom.: 513155812

Lista ogłoszeń

USLUGI REMONTOWE-WYKONCZENIOWE

Data publikacji: 17.01.2017 12:31

USLUGI REMONTOWE-WYKONCZENIOWE Firma remontowo- budowlana ”REM-BUD” wykona:
• montaż i demontaż okien,
• montaż i demontaż parapetów zewnętrznych i wewnętrznych
• montaż drzwi wewnętrznych, zewnętrznych,
• montaż paneli podłogowych z listwowaniem,
• ocieplanie budynków, elewacje (posiadam własne rusztowanie elewacyjne)
• ściany działowe, sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartonowych,
• adaptacje poddaszy,
• płytkowanie,
• gładzie,
• malowanie pomieszczeń i dachów,
• tynki żywiczne i inne,
• usługi elektryczne,
• usługi hydrauliczne,
• oraz wszystkie prace związane z remontem i wykończeniem wnętrz.
Firma posiada duże doświadczenie i zgraną ekipę. Realizujemy małe i duże zlecenia. Wystawiamy rachunek VAT.
Z naszej strony gwarantujemy zaangażowanie i gwarancję wykonania powierzonej pracy.

szukam pracy w transporcie

Data publikacji: 16.01.2017 12:04

w związku możliwością dofinansowania przez urząd pracy uprawnień (prawo jazdy c+e) szukam przyszłego pracodawcy, który zdeklaruje się mnie zatrudnić po zdobyciu wymaganych uprawnień.
  • Tel. kom.: 665027716

stolarnia przyjmie zlecenia

Data publikacji: 08.01.2017 11:39

stolarnia przyjmie zlecenia na schody, drzwi, szafy, renowacja mebli
  • Tel. kom.: 502-904-353