Sobota, 20 Października 2018 | Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa | Pogoda: 9°C, 1025 hPa, wiatr 0 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Praca - poszukuję

Promowane ogłoszenia

Szukam pracy dorywczej

Data publikacji: 20.10.2018 07:49

Witam szukam pracy dorywczej pracuje jako dekarz posiadam rowniez prawo jazdy kat b dorywczo moge wykonywac kazda prace fizyczna czy to w ogrodzie czy w domu czy na dachu rowniez wykonuje cale dachy prywatnie jezeli komus nie zalezy na czasie nie tylko pokrycia dachowe rowniez papowanie deskowanie zapraszam do kontaktu
  • Tel. kom.: 784284055

Brukarz z doświadczeniem

Data publikacji: 16.10.2018 20:03

Zatrudnie brukarzy z doświadczeniem oraz pomocników brukarzy
Możliwosc rozwoju
Terminowość wypłat

Praca: Serwisant - Magzynier

Data publikacji: 15.10.2018 12:23

Praca: Serwisant - Magzynier P R A C A

Firma HYDRO-POL zatrudni osobę w wieku 30-55 lat na cały etat.
Praca w godzinach 8,00-16,00 w Chojnicach na stanowisku:
pracownik warsztatu/magazynu.

Zakres obowiązków:
-kontakt z klientem, oferowanie i sprzedaż asortymentu
-zakuwanie przewodów hydraulicznych
-utrzymanie warsztatu i magazynu w czystości
-przyjmowanie, przechowywanie, zabezpieczenie i wydawanie towaru
-prowadzenie dokumentacji magazynowej
-sortowanie i porządkowanie składowanych przedmiotów

Wymagania:
-dyspozycyjność
-chęć do nauki, zdolności techniczne, podzielność uwagi
-dokładność
-mile widziana znajomość układów hydraulicznych
-umiejętność pracy w zespole
-samodzielność w organizowaniu stanowiska pracy
-prawo jazdy kat. B
-miejsce zamieszkania Chojnice lub okolice
-mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z aktualnym zdjęciem na adres e-mail pwhydropol@op.pl lub osobiście w biurze firmy w Chojnicach ul. Świętopełka 10 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie - tel. 692 425 374.

Praca

Data publikacji: 10.10.2018 12:14

Zatrudnię mężczyznę do pracy w skupie złomu. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy i cięcie palnikiem.
  • Tel. kom.: 608386652

Zlecę ogrodzenie 2019 r.

Data publikacji: 06.10.2018 22:44

Zlecę wykonanie ogrodzenia. Fundament wraz z montażem słupków. około 80 mb. Proszę słać oferty na maila lub proszę o kontakt tel.

Prowadzenie księgowości

Data publikacji: 04.10.2018 09:53

TWOJE Biuro Rachunkowe oferuje prowadzenie:
*Podatkowej księgi przychodów i rozchodów, KH,
*Ryczalt,
*rozliczenie: podatki PIT, CIT, VAT,
*Place, ZUS i inne.
NIEDROGO, Ceny konkurencyjne.
  • Adres: Chojnice
  • Tel. kom.: 724 070 156

Złota rączka

Data publikacji: 02.10.2018 09:31

Przyjmę drobne zlecenia z zakresu hydrauliki, elektryki oraz prac stolarskich na terenie Chojnic. Masz problem w mieszkaniu lub domu? Zwarcie w gniazdku? Pękła rura? Meble do zamontowania? Zadzwoń! Szybko, tanio i solidnie!
886391727

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych

Data publikacji: 24.09.2018 15:25

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych Rekrutacja Trwa do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych w Chojnicach!

Nie zwlekaj zapisz się już dziś!
To już ostatnia szansa!

Zapraszamy do sekretariatu Szkoły z dowodem osobistym i świadectwem ukończenia Szkoły :
Chojnice, ul. 31 Stycznia 28/2
tel 52 307 07 04

Lista ogłoszeń

Wykonam remont, odświeżę mieszkanie

Data publikacji: 22.09.2018 10:20

Oferujemy Państwu usługi :zabudowy karton gips, malowanie, szpachlowanie, układanie glazury i terakoty, układanie podłóg, składanie mebli, ogrodzenia budynków i działek, docieplenia budynków . Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Przejdź do serwisu Zamknij