Środa, 29 Marca 2017 | Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona | Pogoda: 11°C, 1016 hPa, wiatr 12.8 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Praca - poszukuję

Promowane ogłoszenia

Opiekun medyczny

Data publikacji: 21.03.2017 19:09

Zaopiekuję się osobą starszą: toaleta poranna, wieczorna, sprzątanie, spacery, zakupy itp. Posiadam prawo do wykonywania zawodu
  • Tel. kom.: 784527997

Opiekun Nieruchomości

Data publikacji: 08.03.2017 12:24

Opiekun Nieruchomości Nasze biuro od lat profesjonalnie pomaga w zakupie wymarzonej nieruchomości, oferując szeroki wachlarz mieszkań, domów, działek. Dbamy o naszych Klientów proponując najlepsze nieruchomości.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy.
Opiekuna Nieruchomości

Zadania:
pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż/wynajem
aktywna sprzedaż nieruchomości
udział w akcjach marketingowych
sporządzanie dokumentacji sprzedażowej
kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
wykształcenie średnie
doświadczenie w obsłudze klienta
znajomość pakietu MS Office
entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
umiejętność rozwiązywania problemów
umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej - wyślij nam swoje CV na adres hr@tyszkiewicz.pl

Podejmę dodatkową pracę.

Data publikacji: 06.03.2017 07:33

Witam serdecznie.Posiadam doświadczenie w branży budowlanej.Chętnie podejmę pracę(remont,wykończenie,naprawy)Nie wykonuje sufitów podwieszanych.Jeżeli wiem że czegoś dobrze nie zrobię,poprostu odmawiam,a nie partaczę.Dysponuje wolnym czasem po godz.15.00 oraz weekendami.Jestem osobą uczciwą,rzetelną i dokładną.Pozdrawiam.
  • Adres: Chojnice
  • Tel. kom.: 788911175

Usługi Remontowo - Budowlane.

Data publikacji: 01.03.2017 20:00

Usługi Remontowo - Budowlane. Firma Remontowa ''Retro-Remonty'' poleca usługi w zakresie:

Kompleksowe wykończenia wnętrz.

- konstrukcje z płyt gipsowo-kartonowych.
- montaż okien i drzwi
- gładzie , malowanie
- sufity podwieszane
- ścianki działowe
- glazura,terakota,gres,panele
- adaptacje poddaszy
- wykańczanie w kamieniu i drewnie
- docieplanie budynków

Na rynku jesteśmy od ponad 20-tu lat.

Zapraszam do obejrzenia profilu na fanpage:

Zapraszamy do współpracy!!!
  • Adres: Chojnice i okolice
  • Tel. kom.: 53-53-53-281

Lista ogłoszeń

Kierowca B,C

Data publikacji: 28.03.2017 17:22

Szukam pracy jako kierowca posiadam prawo jazdy kat. B i C. Karta kierowcy, kurs kwalifikiacji itd. Mam doświadczenie w przewozie osób (belgia,holandia,niemcy) szybko się ucze i mam pojęcie o mechanice. (Nie potrzebuje pomocy przy wymianie koła :-) mam 28 lat)
  • Tel. kom.: +48 574669764

Data publikacji: 23.03.2017 12:20

Witam.Jak w tytule podejmę pracę,remonty,naprawy,również drobne prace.Jestem rzetelną i uczciwą osobą.

Uslugi ogrodnicze

Data publikacji: 05.03.2017 20:04

Wszelkie prace porządkowe i pielęgnacyjne w ogrodzie i na działce, oraz kompleksowa opieka nad grobami.
  • Tel. kom.: 667 852 000