Środa, 25 Kwietnia 2018 | Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki | Pogoda: 12°C, 1005 hPa, wiatr 14.4 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Audio-video-foto

Promowane ogłoszenia

Branża Hydraulika siłowa - zatrudnię serwisanta/magazyniera

Data publikacji: 20.04.2018 12:32

Firma Hydro-Pol zatrudni mężczyznę w wieku 30-50 lat na cały etat. Praca w godzinach 8,00-16,00 w Chojnicach na stanowisku magazynier - serwisant.

Zakres obowiązków:
-kontakt z klientem, oferowanie i sprzedaż asortymentu
-utrzymanie warsztatu i magazynu w czystości
-przyjmowanie, przechowywanie, zabezpieczenie i wydawanie towaru
-prowadzenie dokumentacji magazynowej
-sortowanie i porządkowanie składowanych przedmiotów
-zakuwanie przewodów hydraulicznych;

Wymagania:
-dyspozycyjność
-chęć do nauki, zdolności techniczne, podzielność uwagi
-dokładność
-mile widziana znajomość układów hydraulicznych
-łatwość nawiązania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
-samodzielność w organizowaniu stanowiska pracy
-prawo jazdy kat. B
-miejsce zamieszkania Chojnice lub okolice
-mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z aktualnym zdjęciem osobiście w biurze firmy w Chojnicach ul. Świętopełka 10 (za Politechniką), po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na spotkanie - tel. 692 425 374.
  • Tel. kom.: 692425374

Wideofilmowanie

Data publikacji: 18.04.2018 22:04

Wideofilmowanie Wideofilmowanie wesel,ślubów,studniówek oraz wszelkich imprez okolicznościowych-DVD,Blu-ray,Mp-4 www.axelvideo.pl
Przegrywanie nagrań z VHS,8mm na DVD

Projektowanie i pozycjonowanie stron www

Data publikacji: 15.04.2018 15:56

Projektowanie i pozycjonowanie stron www STRONY WUWUWU

Projektujemy i pozycjonujemy strony internetowe. Chcesz pozyskać nowych klientów? Napisz do nas a my się tym zajmiemy profesjonalnie.

W czym się specjalizujemy?

*Projektujemy strony internetowe,

*Pozycjonujemy witryny, aby były dobrze widoczne w internecie,

*Przeprowadzamy kampanie marketingowe,

*Projektujemy sklepy internetowe,

*Odświeżamy przestarzałe strony,

*Zapewniamy fachowe doradztwo,

*Gwarantujemy niskie ceny,

*Oferujemy wydajne serwery,

Napisz do nas i dowiedz się o aktualnych promocjach!

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.stronyinternetowechojnice,pl

Zadzwoń: 576 059 597

Jesteśmy dostępni 24/7 !