Piątek, 23 Czerwca 2017 | Imieniny: Albina, Wandy, Zenona | Pogoda: 16°C, 1004 hPa, wiatr 1.6 km/h    | zobacz prognozę » ch24 na komórkę
Prześlij swój materiał

Ogłoszenia

Zaloguj się

Nauka

Promowane ogłoszenia

30-35 zł Korepetycje

Data publikacji: 07.06.2017 10:15

Witam. Jako doświadczony lektor jezyka angielskiego oferuję pomoc na różnych poziomach zaawansowania. Pomagam również w nadrobieniu zaległości lub przygotowaniu do egzaminów.Kładę nacisk na umiejętność rozumienia i mówienia jezyka obcego.Posiadam mnóstwo materiałów dydaktycznych. Nauka w domu ucznia, możliwe są też lekcje na Skype.
Lekcja trwa 60 min.

Porady prawne, pozwy, umowy, egzekucja należności, porady online - Chojnice, Czersk, Starogard Gdański

Data publikacji: 23.05.2017 15:51

Porady prawne, pozwy, umowy, egzekucja należności, porady online - Chojnice, Czersk, Starogard Gdański Szanowni Państwo, zachęcamy do skorzystania z usług naszego Doradztwa Prawnego.

Zapewniamy pomoc klientom indywidualnym,
obsługę prawną firm,powadzenie szkoleń i wykładów.

Pomoc prawną świadczymy również on-line.

Sporządzamy pozwy, umowy, pełnomocnictwa, wypowiedzenia, oświadczenia, statuty i ugody. W każdej sprawie skierowanej na drogę sądową umożliwiamy zastępstwo procesowe Radcy Prawnego, z którym trwale współpracujemy.

Oferujemy również zastępstwo przed wszelkimi organami administracji publicznej (np. urzędami), wraz z kompleksową obsługą Klienta.

Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z prawem cywilnym, w tym w prawie zobowiązań, a także w rozwiązywaniu problemów z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa spadkowego i prawa administracyjnego.

Szczegóły na www.bielawskiporady@gmail.com