Czwartek, 13 Czerwca 2024 | Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana chojnice24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Tekst i fot. mz

Burmistrz proponuje marketingowca

Wojciech Reszkowski.

Wojciech Reszkowski.

Było już kilka spotkań i pomysłów. Na razie postulat kupców wjazdu na rynek od ul. Cechowej został odrzucony. Burmistrz za to znalazł dla przedsiębiorców, i to nie tylko tych z centrum, marketingowca. Wojciech Reszkowski z firmy Isonet ofertę współpracy zaprezentował podczas konferencji prasowej. Samorząd i kupcy próbują podjąć działania, by przyciągnąć klientów do centrum, których stracili na rzecz podmiejskiej galerii.

Na początek musi stworzona baza danych, która znajdzie się na stronie www.centrumchojnice.pl, a której adres będzie na billbordach m.in. przy wjazdach do miasta. Oprócz samej bazy, mają tam być zamieszczane informacje o atrakcjach i wydarzeniach. Głównie z myślą o turystach. Pod adresem na razie widnieje formularz, który muszą wypełnić zainteresowani współpracą przedsiębiorcy. - Następnym krokiem po zbudowaniu bazy będą spotkania i analiza potrzeb marketingowych. Będziemy słuchać i odpowiadać na postulaty. Nie będziemy narzucać, jak mają się promować przedsiębiorcy – zapowiada Wojciech Reszkowski. Poza stroną internetową i wirtualną mapą strefy a, proponuje tradycyjne gazetki, marketing e-mail, sms, system punktowy, reklamę w mediach i na portalach społecznościowych. Od wyboru przedsiębiorcy będą uzależnione koszty. - Muszę zgromadzić minimum 50 podmiotów – informuje właściciel Isonetu. Pytanie tylko czy ten niezbędny wymóg uda się spełnić. Marketingowiec wierzy w sukces i ma ambitne plany. - Chcemy przegonić Bramę Pomorza – przyznaje.

Reklama | Czytaj dalej »

Jak samorząd zamierza pomóc przedsiębiorcom w promocji? Po pierwsze billboardy zachęcające do odwiedzenia centrum, ponadto koordynacja w Promocji Regionu Chojnickiego czy ułatwienia komunikacyjne.

Informacja o działaniach wraz z kontaktem

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

82 komentarzy

~oOo
Tak sobie myślę. To, że ludziom się pomysł z Reszkowskim nie podoba i to, że piszą o tym na tym portalu (chociaż na chojnice.com też większość komentarzy jest nieprzychylna) może sprawić, że burmistrz w swojej przekornej naturze jeszcze bardziej będzie naciskał, żeby było tak, jak sobie umyślili.
07 Lutego 2014, godzina 14:31
Oceniono 3 razy 3
~nieśmiały parafianin
Mój nieocenzurowany komentarz jest dostępny na portalu-lustrze http://chojnice.livejournal.com/.

Życze wszystkim miłego dnia.

nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
07 Lutego 2014, godzina 07:41
Oceniono 3 razy 3
~nieśmiały parafianin
Pod każdym względem wygląda na to, że tak jak za każdym innym razem poprzednio burmistrz Arek Finster oferuje i wciska chojniczanom zwykłą głupotę, oczywistą ignorancje, oszustwa i korupcje jako lekarstwo na problemy Chojnic i chojnickich kupców ze śródmieścia.

Dla burmistrza autentyczna wiedza i umiejętności kompletnie nie mają znaczenia. Najważniejsze są jedynie pozory i udawanie, że posiada się wiedzę. Dla pozorów, by udawać dobrze wykształconego człowieka Arek kupił sobie dyplom doktora ekonomi, chociaż o ekonomi nie ma zielonego pojęcia. Aby nie odstawać intelektualnie i etycznie, nasz szanowny burmistrz otoczył się podobnymi do siebie ludźmi, którzy ignorancje, oszustwa, kłamstwa, i korupcje przekładają ponad wiedzę, etykę, i uczciwość.

Dla burmistrza liczy się korupcyjna lojalność i korupcyjne przysługi. Wystarczy przecież spojrzeć na ludzi którymi otacza się burmistrz, na ignorantów i oszustów jak Robert Wajlonis, Mariusz Paluszek, Wojtek Schmidt, Zbyszek Buława, Janek Ziarno, socjopatka Gosia Henszke i inni ignoranci i degeneraci. Wystarczy na nich spojrzeć by zrozumieć, że rządy Arka opierają się jedynie na oszustwach i korupcji, a nie na wiedzy, sprawiedliwości, uczciwości, i poszanowaniu prawa i ludzkiej godności.

Dla skorumpowanego burmistrza ideałem szkoły jest Gimnazjum nr 1, gdzie niekompetentna socjopatyczna dyrektorka Gosia Henszke wprowadziła mobbing, donosicielstwo, i defraudacje szkolnych funduszy jako metody zarządzania szkolą. Burmistrz jak do tej pory akceptuje wszystkie te patologie, i aktywnie ochrania mobbing, korupcje, i donosicielstwo w Gimnazjum nr 1. Socjopatka Gosia Henszke, i obecnie także Asia Loll, zostały dyrektorkami szkoły tylko i wyłącznie dzięki korupcyjnym powiązaniom z burmistrzem Arkiem Finsterem.


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
07 Lutego 2014, godzina 07:15
Oceniono 8 razy 8
~ixi
Miałem pewne obawy, że zaczniesz, Wojtku, uderzać w ten ton.

Tak, jak napisałem, przedstawione narzędzia nie są rozstrzygające (gdybyś zamiast z pianą na ustach pisać, najpierw doczytał, może byś to zauważył). Dają tylko pewien obraz Twojego podejścia do tematu.

Walidator pokazuje cały szereg błędów i ostrzeżeń z czego jedna są bardziej poważne, inne mniej, jeszcze inne to zaledwie sugestie. W przypadku Twoich prac mamy bardzo wiele błędów typu niedomknięte tagi, domknięcia w niewłaściwej kolejności, niepoprawne zagnieżdżenia. To nie jest takie "nic".

Ale fakt, walidator ocenia tylko wąski zakres tego, co do oceny jest. Dlatego jako pierwsze wymieniłem narzędzie Google. Chyba nie powiesz, że to jest guzik warte? Przecież Google nie po to stworzyło tą aplikację, żeby teraz taki "ekspert" jak Ty podważał sens jej istnienia, prawda? A może za chwilę zaczniesz mówić, że inżynierowie Google sami nie wiedzą jak "to wszystko działa"? :-)

Możemy tylko zgadywać, dlaczego w swoim wywodzie pominąłeś pierwszy z podanych przeze mnie linków. Pagespeed o pewnych technicznych aspektach Twojej pracy i wiedzy mówi trochę więcej niż walidator. Z resztą - każdy może sprawdzić sam i porównać... nawet z tym portalem, który w porównaniu z Twoimi realizacjami wypada nad wyraz dobrze w obydwu testach!

Pamiętajmy, że to nie wszystko, to tylko tyle, co może być przeanalizowane "automatycznie" i co może zobaczyć każdy, bez Twojego mydlenia oczu pierdołami w stylu "to tylko akademicka teoria".

Nie widzę też problemu, aby Twoi Klienci (lub nawet burmistrz i przedsiębiorcy, na których tak bardzo chcesz zarobić nie dając nie wartościowego w zamian) czytający nasze odbijanie piłeczki zasięgnęli języka gdzieś dalej, powiedzmy w jakiejś agencji dużego kalibru. Powiedzmy... Merix z Poznania lub podobnej. Ciekaw jestem, czy wówczas też broniłbyś się podobnymi "argumentami" o sztuce dla sztuki.
06 Lutego 2014, godzina 17:48
Oceniono 93 razy 39
~wyborca
kampania wyborcza trwa?
06 Lutego 2014, godzina 14:51
Oceniono 2 razy 2
~Powodzenia
Kupcom życzymy powodzenia...
06 Lutego 2014, godzina 13:06
Oceniono 2 razy 2
~bydle
Właściciel firmy, która ma zająć się promowaniem centrum miasta wdaje się w pyskówkę na lokalnym portalu? Czy ja coś źle rozumiem?
06 Lutego 2014, godzina 08:48
Oceniono 10 razy 10
~nieśmiały parafianin
Dla burmistrza autentyczna wiedza i umiejętności nie mają znaczenia. Najważniejsze są dla niego pozory i udawanie, że posiada się wiedzę. Dla pozorów, by udawać dobrze wykształconego człowieka Arek kupił sobie dyplom doktora ekonomi, chociaż o ekonomi nie ma zielonego pojęcia.

Dla burmistrza liczy się korupcyjna lojalność i korupcyjne przysługi. Wystarczy przecież spojrzeć na ludzi którymi otacza się burmistrz, na ignorantów i oszustów jak Robert Wajlonis, Mariusz Paluszek, Wojtek Schmidt, Janek Ziarno, socjopatka Gosia Henszke i inni, by zrozumieć, że rządy Arka opierają się jedynie na oszustwach i korupcji, a nie na wiedzy, uczciwości, i poszanowaniu prawa i ludzkiej godności.

Moje komentarz bez zniekształceń cenzury prewencyjnej można znaleźć na portalu-lustrze http://chojnice.livejournal.com.


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru


PS. Cenzorom z portalu chojnice24.pl z góry dziękuję za zaznaczenie z (EDIT) miejsc gdzie mój komentarz został zniekształcony cenzurą prewencyjną.
06 Lutego 2014, godzina 08:33
Oceniono 10 razy 6
~ja ja ja
"Burmistrz proponuje marketingowca" - a Ja proponuje nowego burmistrza ale takiego spoza "układu".
06 Lutego 2014, godzina 08:17
Oceniono 7 razy 7
~do ixi
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Lutego 2014, godzina 07:36
Oceniono 91 razy -23
~ixi
Ty twierdzisz, że tą wiedzę, o której piszesz, posiadasz? Puszysz się i przechwalasz, ale z tego nie wynika nic poza brakiem ogłady, pokory, profesjonalizmu i nadmiarem przemądrzałości (zabieg socjotechniczny, serio? )

W aspekcie "technicznym", żeby nie wdawać się w dalszą bezsensowną w tym miejscu dyskusję, każdy może sprawdzić, co o Twojej pracy myśli np. Google Pagespeed (https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/) i walidator W3C (http://validator.w3.org/). Oczywiście to nie powie wszystkiego, ale daje pewien obraz jakości Twojej wiedzy i nieprawdziwości forsowanych tutaj tez o rzekomym, niepotwierdzonym doświadczeniu. Wystarczy otworzyć portfolio i jedna po drugiej przetestować strony. Gorzej niż źle.
06 Lutego 2014, godzina 00:48
Oceniono 16 razy 14
~do ixi
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
06 Lutego 2014, godzina 00:06
Oceniono 85 razy -47
~ixi
Wojtku, wskaż mi proszę, gdzie są te argumenty, na które jestem odporny. Przeczytałem jeszcze raz wszystkie Twoje wypowiedzi tutaj i nie widzę ani jednego konkretnego argumentu odpowiadającego na poruszane przeze mnie kwestie. Widzę natomiast kolejny raz próbę odejścia od tematu i plucia w rozmówcę.

Myślę też, sądząc po "znajomym królika", że w swoim przekonaniu "odkryłeś" moją tożsamość, tymczasem wydaje mi się, iż możesz się - całkiem serio - mylić i może być niezły ubaw, gdy nie wytrzymasz i coś z tym spróbujesz zrobić. :-)

Czy podtrzymuję, co pisałem wcześniej? Tak, podtrzymuję. Przecież nie po to pisałem, żeby się z tego wycofywać. Twoja postawa jest przynajmniej moralnie dwuznaczna, a późniejsze "anonimowe" próby ratowania wizerunku obrażając innych komentujących to kolejne oszustwo (nazywajmy rzeczy po imieniu). Z resztą - nie zabronisz ludziom wyrażania opinii.

Swoją drogą - ja jestem anonimowy od początku (nie szukam poklasku, nie promuję siebie, nie oszukuję innych), Ty natomiast zacząłeś pisać anonimowo, żeby stworzyć sztuczny tłum i poprzeć swoje nieanonimowe wypowiedzi. O czym to niby świadczy? Zwykłe, ordynarne cwaniactwo.
05 Lutego 2014, godzina 22:47
Oceniono 18 razy 16
~Ooo
Ooo
05 Lutego 2014, godzina 22:14
~do ixi
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
05 Lutego 2014, godzina 21:21
Oceniono 89 razy -47

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 400.00 410.00 DKKDKK 49.70 53.10
EUREUR 431.00 439.00 RUBRUB 4.00 4.60
CHFCHF 447.00 457.00 NOKNOK 30.20 34.10
GBPGBP 510.00 520.00 SEKSEK 37.60 38.70
Aktualizacja: 2024-06-13 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 402.00 406.00 DKKDKK 49.80 53.00
EUREUR 433.68 437.86 RUBRUB 4.20 4.60
CHFCHF 448.00 453.00 NOKNOK 30.30 34.00
GBPGBP 513.36 518.89 SEKSEK 37.70 38.60
Aktualizacja: 2024-06-13 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Chojnice24 archiwum »

Czy podoba Ci się koncepcja instalacji na rondzie im. WOŚP w Chojnicach?
Ceny paliw2024-06-13

E95 E98 ON LPG
BP 6.67 zł 7.37 zł 6.74 zł 2.61 zł
Circle K 6.64 zł - 6.7 zł 2.6 zł
Mol Chojnice 6.67 zł - 6.73 zł 2.61 zł
MZK 6.58 zł 6.99 zł 6.62 zł 2.57 zł
Orlen 6.67 zł 7.39 zł 6.74 zł 2.61 zł
PKS 6.56 zł - 6.65 zł 2.56 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij