Czwartek, 11 Sierpnia 2022 | Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny chojnice24 na komórkę
Strona głównaChojnice
Rozmiar tekstu: A A
Agata Wiśniewska, fot. mw

Paluch rozrusza promocję i przeorganizuje parking

- Po to jestem, aby rozpoznać problem i aby go rozwiązać - mówi Mariusz Paluch. Wicestarosta głowi się m.in. nad tym, co zrobić, aby Promocja Regionu Chojnickiego lepiej funkcjonowała a na parkingu przed starostwem nie brakowało wolnych miejsc.


Debiutujący na stanowisku wicestarosty pochwalił się, nad czym pracuje i będzie pracować w najbliższym czasie w trakcie grudniowej konferencji prasowej. Samorządowcy z powiatu idąc za przykładem miasta i gminy zamierzają regularnie spotykać się z dziennikarzami w murach urzędu, by przekazywać najważniejsze informacje. Wstępnie ustalono, że będą to wtorki o godz. 10.

Reklama | Czytaj dalej »W swoim pakiecie „sprzedawanych” tematów Mariusz Paluch zawarł m.in. funkcjonowanie Promocji Regionu Chojnickiego a także parkingu przy starostwie, ożywienie strefy centrum Chojnic czy stworzenie produktu regionalnego powiatu.

Po kolei. Były prezes basenu szuka sposobów na zwiększenie przychodów PRCh, co miałoby się przełożyć na  szerszą ofertę dla mieszkańców.  - Spotkaliśmy się z prezesem Promocji Regionu Chojnickiego. Rozpoczęliśmy proces przeglądu i zmiany funkcjonowania PRCh. Mamy sporo pomysłów, które będziemy chcieli wprowadzić, jeśli chodzi o pracę spółki –  powiedział Mariusz Paluch. Roman Guzelak ma się zastanowić, gdzie zlokalizowałby billboardy samorządowe  a także czy widzi sens w reklamowaniu organizowanych przez spółkę wydarzeń na przystankach autobusowych, czy pojazdach transportu publicznego.  Prezes promocji otrzymał także od zarządu powiatu zadanie zbadania rynku w kontekście ożywienia centrum Chojnic. - Strefa centrum w Chojnicach wymaga ożywienia. Dzisiaj przechodząc przez strefę centrum spotykamy tam apteki, banki i nikogo więcej. Planujemy spotkanie z urzędem miejskim,  aby rozpoznać czy jest potrzeba, czy możemy coś wspólnie zrobić w celu ożywienia centrum. Jeżeli tak, to kto by był odbiorcą i kto by był w to zaangażowany.

Mariusz Paluch „rozpoznaje” też inny temat, dokładniej przygotowuje koncepcje usprawnienia ruchu na parkingu przed urzędem.  - Nasze parkingi, które powinny służyć interesantom i pracownikom, niestety są bardzo często zajmowane  przez okolicznych mieszkańców, którzy np. nie chcą postawić swojego samochodu przed klepiskiem czy też trawnikiem, a z przyjemnością stawiają na naszym parkingu, blokując przez to w różnych godzinach dostęp interesanta, który potem nerwowy jest, że nie może zaparkować, żeby załatwić sprawę.

- Po to jestem, aby rozpoznać problem i aby go rozwiązać. Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami –  zapowiedział wicestarosta. Paluch myśli także intensywnie nad produktem regionalnym powiatu. Pracujący po sąsiedzku tj. w urzędzie gminy takowy swego czasu wymyślili – sworskie gacie, można więc poczuć nutkę zazdrości.

Wicestarosta swoje działania zamierza skierować także w stronę seniorów. W trakcie Dni Chojnic planuje zorganizować dzień seniora, w którym mieliby wziąć udział ludzie starsi z całego woj. pomorskiego.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

57 komentarzy

~Interesant
Do poniżej... Co wyzywa ludzi od głupców.. Co nas obchodzi Paluch człowieku. Przy Starostwie zawsze był problem z parkowaniem. Jak ten facet chce ułatwić życie interesantom to co za różnica czy nazywa się Paluch czy Kowalski...
Ten człowiek chyba znalazł ci ostro za skórę i meczysz temat.
12 Stycznia 2019, godzina 10:54
Oceniono 15 razy 9
~A może spróbować odwołać
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
09 Stycznia 2019, godzina 16:49
Oceniono 21 razy -11
~facet jest kompletnie głupi i każdy to widzi - nawet kolesie Arka

Tylko podobne intelektem czubki nie są w stanie zobaczyć, że facet jest kompletnie głupi! Przykładem jest komentarz Ewy:
~Ewa
Jak chce to niech sobie zmienia ten parking... jak to ma pomóc ludziom i poprawić tą sytuację to niech robi - ma chęci... głupi facet nie jest. Promocja też szału nie robi ... Guzelak sympatyczny gość ale pomysły słabe... to może i tam pomysł będzie jak Paluch podpowie. No niech się coś dzieje w tych Chojnicach
07 Stycznia 2019, godzina 11:43

W bełkocie Palucha na próżno można doszukiwać się logiki i sensu - jest to syzyfowa praca!
Paluch odleciał już dawno temu i każdy posiadający w głowie trochę oleju chojniczanin widzi to jak na dłoni!


A na Palucha głosowali jedynie skorumpowani kolesie burmistrza, którzy mają w tym korupcyjny interes i głupcy podobni inteligencją do Paluszka - przykładem których jest Ewa, która umieściła swój "inteligentny" komentarz pod tym tematem!

08 Stycznia 2019, godzina 18:16
Oceniono 31 razy -9
~Do ponizej
Rzygać to mi się chce jak słucham tego ... prostaczenia jego.
08 Stycznia 2019, godzina 08:56
Oceniono 29 razy -7
~Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami – zapowiedział wicestarosta.

Nagranie audio całej wypowiedzi wicestarosty chojnickiego:

Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami – zapowiedział wicestarosta.
08 Stycznia 2019, godzina 07:08
Oceniono 28 razy -4
~tu was boli
hahaha Nie możecie im zapomnieć pewnych spraw. Bardzo dobrze! Niech piszą. Są głosem sumienia, którego już nie posiadacie.
07 Stycznia 2019, godzina 14:26
Oceniono 27 razy -9
~Czytelnik
Myślę, że Panowie Marcin, Kamil, Radek, Andrzej i oczywiście dwa Mariusze (brzmi prawie jak Janusze) powinni się w końcu ogarnąć. Panowie trzeba stanąć przed lustrem, spojrzeć głęboko w oczy i odpowiedzieć sobie na jedno fundamentalne pytanie. Czy to jeszcze konsekwencja w działaniu czy już głęboka psychoza. Czy wy nie widzicie, że wasze wieloletnie plucie na wszystkich i wszystko nic nie daje. Chyba najwyższy czas udać się do poradni zdrowia psychicznego. Zapewniam was, że pisanie ciągle tych samych bzdur to nie konsekwencja w działaniu - TO JEST PSYCHOZA.
07 Stycznia 2019, godzina 14:10
Oceniono 35 razy 3
~Ewa
Jak chce to niech sobie zmienia ten parking... jak to ma pomóc ludziom i poprawić tą sytuację to niech robi - ma chęci... głupi facet nie jest. Promocja też szału nie robi ... Guzelak sympatyczny gość ale pomysły słabe... to może i tam pomysł będzie jak Paluch podpowie. No niech się coś dzieje w tych Chojnicach
07 Stycznia 2019, godzina 11:43
Oceniono 30 razy 10
~Ewa
Widzę, że gdzie by się nie pojawił Paluch to ciągle go krytykujecie. Chcę się zabrać za parking... KRYTYKA chce poprawić promocje KRYTYKA heh no normalnie Mariusz zmień nazwisko hehhhh to może będziesz miał spokój )
07 Stycznia 2019, godzina 11:42
Oceniono 35 razy 15
~maria
Rozumiem mieszkańców, że będą krytykować i stawać minusy bo przedkładają interes własny nad racją i mądrością i gdzieś mają ludzi ,którzy nie mają gdzie zaparkować chcąc załatwić sprawę w gminie czy starostwie ale niestety przywileje dla jednych nie mogą szkodzić drugim!!!!!!!!!
W 100% ci krytykujący pomysł to mieszkańcy bo inni nie mają w tym interesu a wręcz by sobie szkodzili!!!!!! czyż nie??????
07 Stycznia 2019, godzina 08:50
Oceniono 17 razy -1
~maria
maria

do wszystkich krytykujących!!!!!!! - tak zgadza się to jest publiczny parking ze wskazaniem interesant a nie całodobowe korzystanie jak ze swojego przez mieszkańców. Skoro mieszkańcy korzystają 24 godz. na dobę to kiedy inni mają skorzystać co????????????
ktoś tu negował to, że powiat i gmina płaciła ze swoich, to znaczy - pracownicy mieli obniżone podwyżki i inne.
Mieszkańcy niech sobie załatwią parking u swojego Pana Finstera!!!!!! na terenie miasta.
A tak to przypominam, że socjalizm skończył się już dawno jak mieszkańcy chcą mieć swój parking to proszę łapki zakasać i brać się do roboty a nie czekać na gotowe!!!!!!

Dla jasności nie mam nic przeciw parkowaniu przy starostwie okolicznym ale nie w godzinach urzędowania. Bo to co wyprawiają to zawłaszczenie całodobowe i tyle w temacie!!!!!!!!!!!
Brawo Panie Paluch
07 Stycznia 2019, godzina 08:40
Oceniono 18 razy -6
~Z oczu Mariusza Paluszka bije blask głębokiej inteligencji,
oszacowanej na aż 18 punktów IQ!

IQ Mariusza jest wielokrotnie większe niż Staszka Skaji, który ma IQ na poziomie 3 punktów i Marka Szczepańskiego, który ma aż 6 punktów IQ!

Jak na środowisko chojnickiego starostwa Mariusz jest wyjątkowo inteligentny - jest wręcz geniuszem intelektu! To jest powodem, że burmistrz Arek obsadził stanowisko wicestarosty właśnie Mariuszem bo tylko on reprezentuje w starostwie niezwykły intelekt, wszechstronną wiedze, i legendarnie jak na Chojnice wysoki poziom kultury osobistej! A burmistrz Arek Finster od lat dokłada wszelkich starań by chojnickie władze samorządowe były sławne w kraju i za granicą z wysokiej inteligencji, z głębokiej i wszechstronnej wiedzy, i podziwiane za wysoki poziom kultury osobistej chojnickich samorządowców! I właśnie Mariusz Paluszek jest wzorcem inteligencji, wiedzy, i kultury do jakiego mają mierzyć inni chojniccy samorządowcy!06 Stycznia 2019, godzina 18:27
Oceniono 25 razy -1
~Zorro
A kogo mieli wybrac ?
Marcina z blogu ( Bajki o 1900 dla dzieci a kabarety to na dobre poczucie humoru )
I nie obrazac tu ludzi Panie Mariuszu z Charzykowa bo czytac sie nie da co wypisujecie z tym niespelnionym ZEREM
06 Stycznia 2019, godzina 16:53
Oceniono 26 razy 2
~Paluszek - właściwy geniusz na właściwym miejscu!


Sławny chojnicki intelektualista podziwiany w kraju i za granica śmiało i odważnie zajął się organizacją parkingu przez budynkiem starostwa. "Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami – zapowiedział wicestarosta." Każdy z intensywnym zaparciem oczekuje przełomowych i genialnych rozwiązań zaproponowanych przez tego genialnego fachowca od parkingów. Niektórzy urzędnicy przebąkują nawet o tak rewolucyjnym posunięciu jak postawieniu budki na parkingu by sławny specjalista od parkingów - Mariusz Paluszek - miał gdzie się schować na czas deszczu podczas analizowania i nadzoru nad parkingiem starostwa.


Człuchowski jasnowidz przewidział, że już niedługo za 3-4 lata po rozwiązaniu problemów parkingowych genialny wicestarosta Paluszek zajmie sie zorganizowaniem szatni dla interesantów w starostwie. To także będzie przełomowy moment w historii starostwa i Chojnic gdyż Mariusz odwala swoich zadań byle jak lecz z naukową dokładnością analizuje je i rozwiązuje aż do poziomu najdrobniejszych elementów! Tam także zgodnie z zapowiedzią można spodziewać się, że "Rozwiązanie będzie szerokopasmowe z wieloma wątkami – zapowiedział wicestarosta."


To dzięki niezwykle rozsądnie myślącym wyborcom mamy w Chojnicach genialnego wicestarostę, który zapewni zgodnie ze swoją wyborczą obietnicą darmowy wstęp na baseny parku wodnego a także na stale rozwiąże problemy parkingu i być może i problem ze szatnią dla interesantów w chojnickim starostwie. Chojniczanie mogą być szczęśliwi i z optymizmem myśleć o nadchodzącej przyszłości dzięki takim geniuszom jak Mariusz Paluszek!

06 Stycznia 2019, godzina 16:17
Oceniono 25 razy 1
~Mariusz Paluszek obiecał wolny wstęp na basen dla wszystkich mieszkańców
powiatu a nie tylko dla tych, którzy na niego osobiście zagłosowali!

Teraz Mariusz śmieje się i żartuje z bezdennej głupoty tych naiwniaków, którzy dali na niego swoje głosy oszukani jego zwodniczymi kłamstwami i bzdurnymi obietnicami! Całoroczne karnety na basen Mariusz obiecał wszystkim mieszkańcom powiatu a nie jedynie radnej Mirce Daleckiej! Radna Mirka Dalecka jedynie przypomniała wicestaroście jego osobistą wyborczą obietnice wobec wyborców - nigdy osobiście nie prosiła ani nie domagała się aby Mariusz dał jest darmowy karnet.


Trudno nie zgodzić się z Mariuszem bo faktycznie trzeba być pozbawionym nawet elementarnych zdolności myślenia aby dać się nabrać na bajki opowiadane przez tego oszusta! Mariusz - znany chojnicki cham, partacz, i nieudacznik - nie potrafił utrzymać siebie i rodziny jako prywatny przedsiębiorca i wybłagał od burmistrza Arka posadę wicestarosty by ponownie ułożyć sobie życie na defraudacji społecznego majątku tak jak dawniej gdy był prezesem wiecznie bankrutującego parku wodnego!

06 Stycznia 2019, godzina 16:16
Oceniono 25 razy 1

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 449.00 462.00 DKKDKK 61.60 63.30
EUREUR 463.00 476.00 RUBRUB 5.30 7.20
CHFCHF 477.00 492.00 NOKNOK 46.40 48.10
GBPGBP 546.00 561.00 SEKSEK 44.20 45.90
Aktualizacja: 2022-08-11 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 453.10 459.00 DKKDKK 62.20 63.10
EUREUR 466.64 472.00 RUBRUB 5.40 7.10
CHFCHF 480.28 487.00 NOKNOK 46.90 47.80
GBPGBP 550.47 556.01 SEKSEK 44.70 45.50
Aktualizacja: 2022-08-11 18:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Chojnice24 archiwum »

Gdzie wybierasz się na wakacje?
Ceny paliw2022-08-10

E95 E98 ON LPG
BP 6.75 zł 7.39 zł 7.09 zł 3.01 zł
Circle K 6.7 zł - 7.04 zł 2.96 zł
Lotos Optima 6.74 zł - 7.08 zł 2.99 zł
MZK 6.89 zł 7.99 zł 7.12 zł 3.02 zł
Orlen 6.69 zł 7.44 zł 7.04 zł 3.02 zł
PKS 6.99 zł - 7.28 zł 3.1 zł

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij