Sobota, 31 Października 2020 | Imieniny: ch24 na komórkę
Strona głównaRegion
Rozmiar tekstu: A A
Tekst (aw), fot. arch.

Wiejskie bez udziału policjantów

2 marca radziło największe sołectwo w gminie Chojnice. Brak informacji, chęci, a może zaproszenia spowodował, że na zebraniu w Charzykowach zabrakło policjantów.


Na zebranie wiejskie w Charzykowach mocną grupą przybyli urzędnicy, przedstawiciele firmy wykonującej meliorację czy PGiNG. W siedzibie Chojnickiego Klubu Żeglarskiego próżno jednak było szukać policjantów. Dlaczego dzielnicowi z rewiru w Charzykowach nie pojawili się? - Nie przez telefon. Proszę zwrócić się do pani rzecznik - usłyszeliśmy od kierowniczki rewiru st. sierż. Katarzyny Solarek. Rzecznik prasowy policji w kwestii absencji stróżów prawa obiecał ustosunkować się na piśmie. - Obszar działania podległy Rewirowi Dzielnicowych w Charzykowach obejmuje teren gminy Chojnice i Konarzyny. Należy dodać, że zebrania wiejskie na terenie obu gmin odbywały się w tym samym czasie. Dotychczas policjanci wzięli udział w dziesięciu zebraniach m.in. w Konarzynach, Pawłowie czy w sołectwie Nowy Dwór – Cołdanki - odpowiedziała Magdalena Stolp. Z terminarza zebrań wiejskich w sąsiedniej gminie wynika, że ostatnie zebranie miało miejsce 27 lutego w Ciecholewach. - Wszystkie zebrania odbyły się terminowo - potwierdza wicewójt gminy Konarzyny Barbara Rydygier.

Reklama | Czytaj dalej »

W odpowiedzi do nas oficer prasowy chojnickiej policji informuje także, że od 2 lutego do 3 marca rewir w Charzykowach funkcjonował w osłabionym składzie. Jeden z funkcjonariuszy przebywał na szkoleniu. Dwaj pozostali mieli pod kontrolą 13 dodatkowych sołectw. Może właśnie tutaj należy upatrywać przyczyny nieobecności dzielnicowego, a może zgoła gdzie indziej? Czy gospodarz zebrania Jędrzej Ilkowski zaprosił policję? - Nie, zawsze przychodzili z marszu - odpowiada sołtys. - Nigdy dotychczas nie byli specjalnie zapraszani. Przybywali jak gdyby z obowiązku - dodaje sołtys Charzyków.

Magdalena Stolp zaznacza, że dzielnicowi dokładają wszelkich starań, aby móc uczestniczyć w zebraniach wiejskich. Do dyspozycji mieszkańców są w trakcie swej codziennej służby, zarówno w budynku Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach, jak i w terenie. - Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 52 39 56 230, 52 39 56 231 - kończy swą wypowiedź rzecznik policji.

Mieszkańcy największego sołectwa w gminie zdają się mieć już swój pogląd na sprawę. - Policjanci do Charzyków przyjeżdzają tylko się wyspać - padło z sali podczas spotkania. Nie trudno się domyśleć, że chodzi o odnowiony rewir, który po remoncie wzbogacił się o pokoje gościnne.

Zauważyłeś błąd w artykule? Napisz nam o tym

Artykuł pochodzi z portalu www.chojnice24.pl

148 komentarzy

~taxi
Jest zawiść , np. kolega ubolewał ostatnio , ze do Kosowa nie mógł pojechać bo mu odmówiono wyjazdu , wściekły był bo kasy potrzebował , a tu utrudnia sie widac kazdemu tak mamy .
24 Maja 2015, godzina 21:23
Oceniono 34 razy 8
~zatroskany chojniczanin

Wiadomość, że sąd apelacyjny uniewinnił panie Alicje Kreft i Marzenne Osowicką z zarzutów pomówienia o mobbing w procesie karnym jaki frywolnie po namowie przez burmistrza wytoczyła im zdegenerowana mobberka Gosia Henszke, skutecznie zniechęci komendanta-mobbera Krzysia Pestke do wytoczenia frywolnego procesu karnego o pomówienie przeciwko kadrowcom z chojnickiego KPP, którzy obecnie dochodzą sprawiedliwości w sądzie pracy.

Już i tak od dawna wiadomo, że Krzysiowi zmiękła rura (chociaż być może, gdy Sylwia jest w pobliżu to jego rura jest dalej twarda), i ta ostatnia wiadomość o uniewinnieniu Alicji i Marzenny dodatkowo przygnębi zdegenerowanego mobbera Krzysia!

21 Maja 2015, godzina 18:31
Oceniono 57 razy 1
~przyjaciel chojnickich policjantów


W czasie tajnych zeznań świadkowie ujawnili jak kochanka komendanta Sylwia Neubauer ręcznie (trzymając go za czuły organ) sterowała komendantem Krzyśkiem Pestką i szczuła go od lat na wszelkich ludzi w chojnickiej KPP, którzy z jakiegokolwiek względu nie podobali się jej. Krzysiek oczywiście gdy Sylwia trzyma go w garści nie potrafi myśleć tą głową, którą nosi na karku. Co gorsze, zastępca komendanta Tomek Kąkolewski, jest zwykłą kukłą i nie potrafi samodzielnie podejmować racjonalnych decyzji i odradzać komendantowi podejmowanie głupich, bezprawnych, i kompletnie bezmyślnych decyzji.

Nasi chojniccy policjanci zasługują na to by mieć inteligentnych, wykształconych, uczciwych, i kulturalnych dowódców. Obecny komendant Krzysiek Pestka, manipulowany i kontrolowany przez swoją kochankę Sylwie Neubauer, i jego marionetkowy zastępca Tomek Kąkolewski nie nadają się do pracy w policji i powinni trafić na bruk!
21 Maja 2015, godzina 16:37
Oceniono 69 razy -5
~nieśmiały parafianin
Co porabia policyjny mobber Krzysiek Pestka?
Coś ostatnio ten parszywy mobber spuścił z tonu i stonował swoją butę.
Czyżby Krzysiek zobaczył już swój koniec kariery w chojnickiej KPP?

Madzia Stolp - rzecznik prasowy chojnickiej KPP niestety milczy na ten temat! Pani Madziu, czy sytuacja w KPP w Chojnicach zmieni się na lepsze w niedalekiej przyszłości?


nieśmiały parafianin
przeciętny mieszkaniec miasta Chojnice
niesmialy.parafianin@mail.ru
http://chojnice.livejournal.com
20 Maja 2015, godzina 19:34
Oceniono 62 razy -2
~Czy słychać coś pozytywnego z chojnickiej KPP?

Zdegenerowany mobber - komendant Krzysiek Pestka stracił chyba swój mobberski animusz do burd i bezprawia. Jakoś zrobiło się o tym parszywym mobberze cicho. Cicho też jest o jego kochance Sylwii i zastępcy Tomku. Czy ci degeneraci wyprowadzili się już z Chojnic?

Komendant-mobber sądzi, że najlepszą reakcją na rozpoczęcie procesów w sądzie pracy jest cenzura prewencyjna niepochlebnych komentarzy na chojnickich portalach. Krzysiek to prawdziwy geniusz intelektu!

Może nadszedł już czas by Krzysiek rozważył zwolnienie się z pracy w KPP w Chojnicach. Dobrze by było gdyby zabrał ze sobą swoją kochankę Sylwie i zastępcę Tomka!

20 Maja 2015, godzina 18:10
Oceniono 63 razy -1
~miror
Co u Krzysia?
12 Maja 2015, godzina 23:05
Oceniono 51 razy 3
~fan
Czy komendant Pestka dopilnuje, by w tym roku budynki policji były oflagowane ? W ubiegłym roku , po wielu latach flaga zawisła w Charzy, za to zapomniano o pięknym posterunku w Brusach.
30 Kwietnia 2015, godzina 22:55
Oceniono 59 razy -1
~zaciekawiony chojniczanin

Czy st. sierż. Kasia Solarek wraz ze swoimi podwładnymi otrzymała od Krzyśka Pestki rozkaz minusowania komentarzy czy też robią to ze sympatii dla mobbera? Przydupasy Krzysia zapewne także pomagają w minusowaniu?

Czy już wiadomo kiedy Krzysiek wraz ze Sylwia będą urządzali w rewirze charzykowskim grilla dla miłośników mobbingu?

Czy będzie to połączone z intensywnym testowaniem materacy małżeńskich łózek znajdujących się na pięterku rewiru charzykowskiego?

29 Kwietnia 2015, godzina 21:03
Oceniono 91 razy -9
~Czy słychać coś pozytywnego z chojnickiej KPP? Co powie Madzia Stolp?
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
29 Kwietnia 2015, godzina 16:19
Oceniono 154 razy -26
~Gdzie byłeś zbynek jak twój komendant mobbingował kadrowców?
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
29 Kwietnia 2015, godzina 15:09
Oceniono 151 razy -25
~zbynek

jak zawsze wszechwiedzący /obojętnie jak się podpisujesz/ na pewno masz racje

i jedyne panaceum na prawdę

a teraz

zabierz się do minusowa tego co tobie jest niewygodne

29 Kwietnia 2015, godzina 14:59
Oceniono 131 razy 5
~Gdzie byłeś postronny jak twój komendant mobbingował kadrowców?
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
29 Kwietnia 2015, godzina 14:53
Oceniono 144 razy -22
~postronny

oj z tego wszystkiego można wywnioskować całkowicie coś innego .....
powiedziałbym odmiennego
29 Kwietnia 2015, godzina 14:31
Oceniono 126 razy -6
~przydupas komendanta dostał uczulenia na nieśmiałego
Komentarz słabo oceniony przez użytkowników. [rozwiń]
29 Kwietnia 2015, godzina 14:21
Oceniono 163 razy -13
~niewygodny

mniej wygodne komentarze
''~Śmiały Nieparafianin''

''i o to chodzi jeden przez drugiego mądrzejszy , łącznie z naszym Nieśmiałym Parafianinem , czyli chojnickim ZERRO. Ciągle schowany za maską sądzi, ze jest bohaterem. Wręcz walczy za innych, taki altruista .Zaczyna mącić nie mając za bardzo pojęcia co chce osiągnąć i jak faktycznie wygląda prawda . Ludzie to kupują , zaczynają w tym się pogrążać ,takie perpetum mobile , obrażając innych i wyrządzając krzywdy rodzinom tych, których obrażają . Jak Inkwizytorzy z ekipy Monty Python'a. Krytyka w granicach przyzwoitości ok. ale imienne obrażanie i posądzanie o niegodziwości na publicznym forum jest nie w porządku. Połowa komentujących nie ma pojęcia kogo komentuje ale przecież jest tak fajnie , anonimowo i w ogóle . Można poczuć się ważniejszym .Osądzanie pozostawmy sądom a nie ludziom z kompleksem Edypa , Zorro czy tez Kapitana Ameryki. Nikogo nie bronię - ani kadrowców ani Kierownictwa KPP- to czy cokolwiek złego się działo oceni sąd. Zza maski z rosyjskiego serwera , ze "stringów " ( ironia jezeli ktoś nie rozumie - tak cienka ta maseczka ) nie jest przyzwoitym obrażać innych ludzi . Nie godzi to Nieśmiałemu - ale jakby nie bylo - Parafianinowi . Pozostaje się tylko z tego śmiać .I to robię.
23 Marca 2015, godzina 20:28 ''
29 Kwietnia 2015, godzina 09:01
Oceniono 169 razy -9

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ch24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Komentarze publikowane są dopiero po sprawdzeniu przez moderatora!

Zaloguj się lub dodaj komentarz jako gość

Zalogowani użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach. Zaloguj się

Zaloguj się

Kursy walut

Aktualne kursy w kantorze PROMES
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 393.00 403.00 DKKDKK 60.90 62.40
EUREUR 456.00 466.00 RUBRUB 4.85 5.70
CHFCHF 423.00 438.00 NOKNOK 40.30 41.80
GBPGBP 506.00 518.00 SEKSEK 43.40 44.90
Aktualizacja: 2020-10-31 13:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.
Kursy dla transakcji powyżej 3000 PLN
Kupno Sprzedaż Kupno Sprzedaż
USD USD 395.00 400.00 DKKDKK 61.40 62.10
EUREUR 458.00 462.50 RUBRUB 4.85 5.70
CHFCHF 420.00 435.00 NOKNOK 40.90 41.70
GBPGBP 508.00 514.00 SEKSEK 44.00 44.80
Aktualizacja: 2020-10-31 13:46
Kursy walut dostarcza Kantor Promes.

Sondaże Ch24 archiwum »

Czy popierasz protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji?
Ceny paliw2020-10-29

E95 E98 ON LPG
BP 4.54 zł 4.94 zł 4.39 zł 2.24 zł
Circle K 4.51 zł - 4.34 zł 2.18 zł
Lotos Optima - - - -
MZK 4.55 zł 4.7 zł 4.37 zł 2.17 zł
Orlen 4.59 zł 4.92 zł 4.44 zł 2.24 zł
PKS - - - -

Drogi Użytkowniku,

przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych podczas korzystania z naszego portalu. Zamykając ten komunikat (poprzez kliknięcie "X", przysiku "Przejdź do serwisu") zgadzasz się na opisane niżej działania.

Wykorzystanie danych

Masz pełne prawo zgłosić podmiotowi przetwarzającemu Twoje dane osobowe żądanie dostępu do tych informacji, ich poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Zakres i cele przetwarzania Twoich danych oraz szczegółowe informacje o Twoich prawach opisane zostały w Polityce prywatności oraz Regulaminie portalu, z którymi możesz zaponać się w każdej chwili.

Pliki cookies

Stosujemy pliki cookies i inne podobne technologie w celu:

Zakres wykorzystania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Nie wprowdzając zmian zgadzasz się na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje nt. sposobu wykorzystania plików cookies znajdziesz w Regulaminie portalu.

Przejdź do serwisu Zamknij